Mlekovita - Sukcesy i nowości

11 marca 2008
Ser Sokół w innowacyjnym opakowaniu z mechanizmem „otwórz – zamknij” został laureatem w IV polskiej edycji programu marketingowego PRODUKT ROKU – Wybór Konsumentów.

Konsumenci nagrodzili Ser Sokół, bo jest on produktem niezwykle odżywczym. Zawiera witaminy A,D,B2 i B12, które poprawiają stan skóry i włosów.  Charakteryzuje się elastyczną konsystencją, nietuzinkowym smakiem i aromatem, który zawdzięcza unikalnej technologii wytwarzania. Nagrodzony ser stanowi wspaniały dodatkiem do kanapek oraz sałatek. Posiada nowoczesne, funkcjonalne opakowanie z mechanizmem ułatwiającym wielokrotne otwieranie i zamykanie, dzięki czemu ser dłużej zachowuje świeżość, jest wygodny                          w przechowywaniu.
Ser SOKÓŁ jest laureatem także wielu innych nagród, m.in.:
- ZŁOTEGO MEDALU, tytułu PRODUKT DOSKONAŁY, tytułu SMAK DOSKONAŁY (Targi Polagra Ford 2007),
- certyfikatu: NAJLEPSZE W POLSCE, POLSKI PRODUKT ŚWIATOWY,
- I miejsca oraz medalu w XXII Krajowej Ocenie Serów  i Mlecznych Nowości Rynkowych,
- statuetki WYSOKA JAKOŚĆ (Targi Mleko Expo 2006).

Produkt Roku – Wybór Konsumentów to konkurs, w którym zespół jury tworzą wyłącznie konsumenci. To oni decydują, które produkty zasługują na wyróżnienie, i które z nich dobrze rokują na przyszłość.
28 lutego w hotelu Sharaton ogłoszono werdykt 5000. polskich konsumentów, którzy wybrali najlepsze nowości, jakie pojawiły się na rynku FMCG w ciągu minionego roku. Wśród „wybrańców” znalazł się innowacyjny produkt MLEKOVITY - ser Sokół zwyciężył w kategorii: sery żółte.   

NOWOŚCI:

GOUDA (plastry) 500 g – ser typu holenderskiego             o łagodnym, lekko kwaśnym smaku. Jest odżywczy: stanowi naturalny, starannie wytworzony produkt o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu związków mineralnych i witamin. Zawiera więcej witamin A,D,B2, i B12 niż większość artykułów spożywczych. Ma około sześć razy więcej wapnia (w przeliczeniu na 1 gram) niż inne produkty mleczarskie.
Ser posiada innowacyjne rodzinne opakowanie (500g) - bardzo wygodną tackę z mechanizmem „otwórz – zamknij”, która ułatwia przechowywanie produktu.

TYLŻYCKI (plastry) 150 g – ser o gramaturze 150g. Cechuje go lekko kwaśny i lekko pikantny smak. Jest serem łagodnym. Zawiera dużo wapnia, witaminy A, D i witamin  z grupy B. Stanowi świetny dodatek do kanapek i różnego rodzaju ciepłych oraz zimnych przekąsek. Jest wygodnie zapakowany – w sztywną folię z mechanizmem wielokrotnego otwierania.


Śmietanka (36%, 3L,) – ma szerokie zastosowanie kulinarne. Polecana jest przede wszystkim jako dodatek do ciast, kremów, lodów, galaretek i wszelkich słodkości – takich, jak np. pasty twarogowe czy sałatki owocowe. Śmietanka posiada cenną właściwość: ekspresowo się ubija. Ze względu na duże, trzylitrowe opakowanie jest produktem szczególnie pożądanym przez HoCaRe.

POWIĄZANE

Copa i Cogeca pochwalają decyzję Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości zakazuj...

Od początku lipca ma zacząć obowiązywać handlowa część umowy o wolnym handlu mię...

Już po raz czwarty sery Lazur nagrodzone zostały prestiżową statuetką – Polskim ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę