CTR_80917

Mlekovita - Sukcesy i nowości

11 marca 2008
Ser Sokół w innowacyjnym opakowaniu z mechanizmem „otwórz – zamknij” został laureatem w IV polskiej edycji programu marketingowego PRODUKT ROKU – Wybór Konsumentów.

Konsumenci nagrodzili Ser Sokół, bo jest on produktem niezwykle odżywczym. Zawiera witaminy A,D,B2 i B12, które poprawiają stan skóry i włosów.  Charakteryzuje się elastyczną konsystencją, nietuzinkowym smakiem i aromatem, który zawdzięcza unikalnej technologii wytwarzania. Nagrodzony ser stanowi wspaniały dodatkiem do kanapek oraz sałatek. Posiada nowoczesne, funkcjonalne opakowanie z mechanizmem ułatwiającym wielokrotne otwieranie i zamykanie, dzięki czemu ser dłużej zachowuje świeżość, jest wygodny                          w przechowywaniu.
Ser SOKÓŁ jest laureatem także wielu innych nagród, m.in.:
- ZŁOTEGO MEDALU, tytułu PRODUKT DOSKONAŁY, tytułu SMAK DOSKONAŁY (Targi Polagra Ford 2007),
- certyfikatu: NAJLEPSZE W POLSCE, POLSKI PRODUKT ŚWIATOWY,
- I miejsca oraz medalu w XXII Krajowej Ocenie Serów  i Mlecznych Nowości Rynkowych,
- statuetki WYSOKA JAKOŚĆ (Targi Mleko Expo 2006).

Produkt Roku – Wybór Konsumentów to konkurs, w którym zespół jury tworzą wyłącznie konsumenci. To oni decydują, które produkty zasługują na wyróżnienie, i które z nich dobrze rokują na przyszłość.
28 lutego w hotelu Sharaton ogłoszono werdykt 5000. polskich konsumentów, którzy wybrali najlepsze nowości, jakie pojawiły się na rynku FMCG w ciągu minionego roku. Wśród „wybrańców” znalazł się innowacyjny produkt MLEKOVITY - ser Sokół zwyciężył w kategorii: sery żółte.   

NOWOŚCI:

GOUDA (plastry) 500 g – ser typu holenderskiego             o łagodnym, lekko kwaśnym smaku. Jest odżywczy: stanowi naturalny, starannie wytworzony produkt o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu związków mineralnych i witamin. Zawiera więcej witamin A,D,B2, i B12 niż większość artykułów spożywczych. Ma około sześć razy więcej wapnia (w przeliczeniu na 1 gram) niż inne produkty mleczarskie.
Ser posiada innowacyjne rodzinne opakowanie (500g) - bardzo wygodną tackę z mechanizmem „otwórz – zamknij”, która ułatwia przechowywanie produktu.

TYLŻYCKI (plastry) 150 g – ser o gramaturze 150g. Cechuje go lekko kwaśny i lekko pikantny smak. Jest serem łagodnym. Zawiera dużo wapnia, witaminy A, D i witamin  z grupy B. Stanowi świetny dodatek do kanapek i różnego rodzaju ciepłych oraz zimnych przekąsek. Jest wygodnie zapakowany – w sztywną folię z mechanizmem wielokrotnego otwierania.


Śmietanka (36%, 3L,) – ma szerokie zastosowanie kulinarne. Polecana jest przede wszystkim jako dodatek do ciast, kremów, lodów, galaretek i wszelkich słodkości – takich, jak np. pasty twarogowe czy sałatki owocowe. Śmietanka posiada cenną właściwość: ekspresowo się ubija. Ze względu na duże, trzylitrowe opakowanie jest produktem szczególnie pożądanym przez HoCaRe.

POWIĄZANE

Począwszy od 21 listopada 2017 roku polskie produkty mleczarskie będą oferowane,...

Od końca września br. obserwowany jest powolny spadek cen masła w kraju i na ryn...

Jedząc kanapkę z kremowymi serami topionymi, konsumenci coraz częściej zastanawi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę