Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Mlekpol doceniony

3 grudnia 2015
Prestiżowym Certyfikatem Superbrands 2013/2014. Dzięki głosom uczestników największego badania konsumenckiego marek w Polsce zdobyła także tytuł Created in Poland.
Projekt Superbrands wyróżnia się na tle innych plebiscytów tym, że ocenia wszystkie istotne na rynku marki oraz ich siłę wizerunkową poprzez największe badanie konsumenckie w Polsce.
Jak  co roku certyfikaty przyznała  także Rada Marek - niezależne gremium ekspertów, podejmujące decyzje w oparciu o takie kryteria jak: rozpoznawalność marki, unikalny charakter korzyści, które oferuje marka oraz siła więzi z klientami.

Rada Marek przyznała Spółdzielni Mleczarskiej MLEKPOL tytuł Created in Poland Business Superbrands. Znalazła się ona w gronie najbardziej znanych i popularnych marek krajowych oraz światowych.
Natomiast nagrodę Superbrands w kategorii „Nabiał” otrzymała marka Łaciate, która kolejny rok z rzędu prezentuje silną pozycję. Wyróżnienie marki Łaciate jest dowodem na jej rozpoznawalność oraz niezwykłą popularność wśród konsumentów.POWIĄZANE

W dniach od 22 września do 19 października br. emitowana jest kampania telewizyj...

13 września hodowcy bydła mlecznego i osoby związane z branżą spotkali się w Gos...

Ruszyła kampania promująca świeże mleko z Piątnicy OSM Piątnica powraca z kampan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę