informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Dyskusja o kukurydzianym szkodniku

6 lutego 2007

W związku z wystąpieniem w Polsce , zachodniej kukurydzianej stonki korzeniowej i zagrożeń mogących wystąpić w uprawie kukurydzy w dniach 30 – 31 stycznia 2007 roku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie wraz z Głównym Inspektorem Ochrony Roślin i Nasiennictwa oraz Ministerstwem rolnictwa i Rozwoju Wsi zorganizowało w siedzibie Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie , konferencję p.n. ,,zagrożenia upraw kukurydzy wywołane zachodnią kukurydziana stonką korzeniową.

Podczas konferencji zaprezentowana została problematyka dotycząca technologii uprawy kukurydzy, zagrożeń wynikających z występowania zachodniej kukurydzianej stonki korzeniowej oraz metod zwalczania szkodnika. Wykładowcami byli pracownicy Głównego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa, MR i RW oraz Instytutu Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa, Instytutu Ochrony Roślin i Centrum Szkoleniowego Techniki Ochrony Roślin.


POWIĄZANE

W tym sezonie wielu rolników kończy już sadzenie ziemniaków. Aura im sprzyja. Po...

Celem podejmowanych działań jest budowa nawyku codziennego spożywania polskich o...

Wzrasta świadomość rolników i ogrodników w kwestii korzyści płynących ze stosowa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę