EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900

Nadzwyczajny Zjazd KZPR

22 lutego 2007

W czwartek 22 lutego o godzinie 14 w Muzeum Gospodarki Mięsnej na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bielinku koło Poznania rozpocznie się Krajowy Nadzwyczajny Zjazd Delegatów Krajowego Zrzeszenia Producentów Rzepaku.

W programie obrad przewidziane jest zatwierdzenie zmian w statucie KZPR oraz przyjęcie uchwały Z , a także przyjęcie sprawozdania finansowego za rok 2006 i wysłuchanie relacji z działalności OZPR – ów.

Ponadto w drugiej części Zjazdu o roli giełdy towarowej w zarządzaniu ryzykiem cenowym w rolnictwie opowiadał będzie prof. dr. hab. Michał Jerzak, prezes zarządu Warszawskiej Giełdy Towarowej, a o aspektach prawnych, produkcyjnych i eksploatacyjnych biokomponentów i biopaliw w silnikach spalinowych ora o paliwie flotowym i rolniczym będzie mówił dr. inż Mieczysław Struś, ekspert KZPR ds. biopaliw.

Natomiast w piątek 23 lutego uczestnicy Zjazdu wezmą udział w zorganizowanym w ramach Targów Polagra Agro Premiery VI Forum Producentów Rzepaku ,,Biopaliwa wyzwaniem dla producentów rzepaku.


POWIĄZANE

Do tegorocznych żniw zrealizujemy rozbudowę i modernizację elewatora Braniewo- p...

Już od lat inflacja pochłania siłę nabywczą oszczędności znacznie szybciej niż b...

Zaprawianie materiału siewnego jest pierwszym, podstawowym zabiegiem ochrony roś...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę