aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Trójkąt zbożowy

13 czerwca 2003

W legendarnym "trójkącie bermudzkim" w niewyjaśnionych okolicznościach ginęło wszystko co się znalazło w jego obrębie m.in. samoloty, statki. Teraz wszystkie znaki na niebie wskazują że powstała polska jego odmiana, tylko że w niej w tajemniczych okolicznościach ginie ... zboże.  

Bo tylko tak można wyjaśnić kolejne doniesienie o przywłaszczeniu prawie tysiąca ton zboża należącego do Agencji Rynku Rolnego oraz wyłudzenie ponad 20 tysięcy złotych za jego przechowywanie - takie zarzuty postawiła bowiem chełmska prokuratura właścicielowi magazynu w Orchówku koło Włodawy. 

Grozi mu za to do dziesięciu lat więzienia. Grzegorz Z., prezes zakładów młynarskich GT Zimniccy brał pieniądze za przechowywanie pszenicy, której nie było – powiedział Radiu Zet prokurator Andrzej Lepieszko. Grzegorz Z. nie przyznaje się do winy. Ze względu na podeszły wiek nie został aresztowany.

Lubelska prokuratura prowadzi tez postępowanie w sprawie zaginięcia 6 tysięcy ton zboża z magazynu w Łukowie. W tej sprawie nikomu jeszcze nie przedstawiono zarzutów. 

Ciekawe ile jeszcze zboża pomieści nasz "trójkąt" ?


POWIĄZANE

Rzepak ozimy w okresie okołokwitnieniowym wymaga szczególnej ochrony. Nie tylko ...

Zima już prawie za nami. Do życia budzi się roślinność, a z nią, niestety, także...

W dniu wczoraajszym, tj.  26 marca 2024 roku opublikowaliśmy w portalu ppr.pl ma...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę