informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Uwagi IRWŁ

19 października 2007
Uwagi Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego do wniosku o  przyznanie dopłaty z tytułu zużytego do siewu lub sadzenia materiału kategorii elitarny lub kwalifikowany dla producentów rolnych, którzy w 2006 r. ponieśli szkodę w uprawach spowodowaną dotknięciem ich gospodarstw suszą.

1.Wydłużenie terminu  uzupełnienia stwierdzonych  braków  we wniosku    z 7 do co najmniej  14 dni.
2.  W przypadku gdy rolnik nie zdążył  w terminie uzupełnić braków  we wniosku z przyczyn niezależnych od rolnika aby mu przywrócono    termin ponownego złożenia wniosku.
3.Stworzenia możliwości zaokrąglenia kwoty do wypłaty płatności do pełnej   złotówki .
4. Sprawdzenie prawidłowości  wniosku wraz  z załącznikami  przez    pracownika Agencji Rynku Rolnego  w momencie jego składania przez
   rolnika.
5. Zwiększyć częstotliwość szkoleń i warsztatów  z zakresu  wypełnienia   wniosków z dopłat do materiału siewnego organizowanych wspólnie z Izbą   Rolniczą Województwa Łódzkiego.
6. Uproszczenie oświadczenia o sposobie wykorzystania działek rolnych    na których został wysiany lub wysadzony materiał siewny.  
7. Uproszczenie oświadczenia o sposobie wykorzystania działek rolnych ,    na których został wysiany lub wysadzony materiał siewny.

POWIĄZANE

Jesteśmy jako kraj potentatem produkcji owoców, ale jemy aż o 40% mniej owoców n...

Kujawsko – Pomorskie to ważny rolniczo region kraju, nie tylko z powodu dużego a...

W dniu 15 maja 2019 r. upływa termin składania Informacji o produkcji i zbyciu s...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę