dnikukurydzy_210818

15-minutowe treningi debiutują we Wrocławiu. Wypróbuj bezpłatnie.

23 stycznia 2018
15-minutowe treningi debiutują we Wrocławiu. Wypróbuj bezpłatnie.
Newseria Lifestyle

Kwadrans, który pozwoli zdobyć upragniony sześciopak, poprawić kondycję i ogólną sprawność. 4 zróżnicowane programy treningowe Xpress Class opracowane w Centrum Innowacji Holmes Place już dostępne we Wrocławiu. Tylko teraz można przetestować wszystkie za darmo – wystarczy odebrać zaproszenie.

15-minutowy trening może być równie efektywny, jak 35-minutowy - wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez European Journal of Applied Physiology. Co więcej, w takim samym stopniu potrafi zwiększać wydatkowanie energii. To dobra wiadomość dla osób, które ze względu na ograniczoną ilość czasu rezygnowały z codziennej aktywności.

- Wszyscy wiemy, że nowe nawyki są trudne do wdrożenia w życie i utrzymania, zwłaszcza konkurując o czas z naszymi codziennymi zajęciami - mówi Matteo Cerruti, Holmes Place Group Exercise Director. – Eksperci z Centrum Innowacji Holmes Place, zainspirowani badaniami naukowymi, stworzyli innowacyjny plan. Trening Xpress Class pozwoli osiągnąć cele podczas 15-minut ćwiczeń – dodaje.

15 minut do sukcesu

Holmes Place proponuje cztery różnorodne rodzaje treningu – Abs Xpress, Roller Xpress, Functional Xpress, Circuit Xpress. W każdej grupie może się znajdować do 12 osób. Mała liczba uczestników to pewność, że trener prowadzący ma kontrolę nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, co zmniejsza ryzyko urazów i kontuzji.

Abs Xpress wzmacnia mięśnie brzucha i pleców. To one wprawiają ciało w ruch, pomagają utrzymać równowagę i stabilizują całe ciało. Im są silniejsze i sprawniejsze, tym większymi możliwościami dysponuje ich posiadacz. Circuit Xpress to trening obwodowy, podczas którego wykorzystuje się drabinki szybkościowe, piłki lekarskie, kettlebell i liny. Dzięki niemu codzienne czynności stają się łatwiejsze. Uczestnicy Functional Xpress wykorzystują worki z piaskiem o różnej wadze, tak zwane sandbells.

Łączy trening interwałowy z funkcjonalnym. Uczestnik koncentruje się na technice wykonywanych ćwiczeń, poprawie kondycji i ogólnej sprawności. Z kolei Roller Xpress to aktywny odpoczynek i regeneracja. Poprzez masaż przy użyciu rollera zmniejsza się napięcie mięśniowe i ból.

Spróbuj bezpłatnie

Holmes Place zachęca do bezpłatnego spróbowania treningów Xpress Class. Zgłoszenia są przyjmowane przez formularz na stronie internetowej lub bezpośrednio w klubie w budynku OVO Wrocław.

- Zaproszenie obowiązuje przez cały dzień, a to pozwala w pełni poznać atmosferę Holmes Place – mówi Lidia Zamyłko, Regional Marketing Manager w Holmes Place. – Uczestnicy mogą spróbować naszych zajęć fitness na najwyższym poziomie, skorzystać z doradztwa doświadczonych ekspertów, a także osobiście porozmawiać z instruktorami i trenerami, którzy prowadzą treningi – dodaje.

Xpress Class to kolejny innowacyjny trening proponowany przez kluby Holmes Place. Dodatkowo można tutaj uprawiać jedną z najgorętszych nowości świata fitness – Floatfit. Zajęcia odbywają się na specjalnej desce, która unosi się na wodzie. Ciekawą propozycją jest również Barre Workout. W roli głównej występuje tutaj drążek, który pomaga zachować równowagę podczas treningu interwałowego o wysokiej intensywności. Holmes Place oferuje też ćwiczenia na Skillmill – to pierwsza bieżnia napędzana siłą mięśni człowieka.

 

Holmes Place to międzynarodowa sieć klubów fitness w standardzie premium. Działa od 1980 roku, ma 270 tys. klubowiczów korzystających z blisko 100 klubów w 9 krajach w Europie i na Bliskim Wschodzie. Holmes Place OVO Wrocław działa na kondygnacji -1 wielofunkcyjnego, futurystycznego kompleksu OVO Wrocław. Zajmuje powierzchnię blisko 1500 mkw. To pierwszy klub tej prestiżowej sieci na Dolnym Śląsku, a także jej pierwszy w Polsce klub ultra-premium.

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Mniejsze obciążenia podatkowe dla rolników tworzących spółdzielnie zapewni ustaw...

Komisja Europejska poinformowała w czwartek, że wkrótce wypłaci z Funduszu Solid...

„Polska bez smogu” to temat panelu dyskusyjnego podczas 8. Europejskiego Kongres...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę