CTR_80917

3M jednym z „Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce” po raz drugi

3 kwietnia 2017
3M jednym z „Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce” po raz drugi

Firma 3M w Polsce po raz kolejny została nagrodzona tytułem „Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce” według rankingu Great Place to Work®. Wśród 20 laureatów znalazły się firmy  dynamicznie się rozwijające, promujące zasady wzajemnego szacunku oraz koleżeństwa w środowisku pracy. Wyróżnione zostały dwie jednostki firmy – 3M Poland oraz 3M Service Center EMEA we Wrocławiu.

Lista „Najlepszych Miejsc w Pracy w Polsce” przygotowywana jest przez Instytut Great Place to Work® od 9 lat. W tym roku przebadane pod kątem wartości promowanych przez Instytut zostały 83 firmy z podziałem na kategorie zależne od wielkości zatrudnienia. Firma 3M w Polsce została wyróżniona w przedziale firm zatrudniających nie więcej niż 500 pracowników.

Badanie Great Place to Work® prowadzone jest na podstawie audytów praktyk HR firm, kultury organizacyjnej oraz ankiet pracowniczych, a więc to właśnie zdanie samych pracowników firmy ma tutaj kluczowe znaczenie. Przedsiębiorstwa wyróżnione w plebiscycie Najlepsze Miejsca Pracy mają być wskaźnikiem dla innych firm, jak przekształcić się w miejsca polegające na zaufaniu w relacji pracowników i jednocześnie osiągające wyznaczone biznesowe cele – powiedziała Maria Zakrzewski, Prezesem Zarządu Great Place to Work® w Polsce oraz Szef Zarządu Badań.

Tytuł „Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce” jest nadawany przedsiębiorstwom, które stawiają na budowanie i pielęgnowanie pozytywnych relacji wśród pracowników, a także propagują wzajemny szacunek oraz uczciwość w relacji między kierownictwem a zatrudnionymi. Wyróżnione przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości zatrudnienia i branżę, w której działają, stanowią elitę wśród polskich pracodawców i mają swój znaczący udział w kształtowaniu polskiego rynku pracy.

Cieszymy się, że nasze starania o budowanie zaufania pracowników do organizacji odnoszą sukces i że już po raz kolejny firma 3M może poszczycić się wysokim miejscem na prestiżowej liście Great Place to Work®. Warto zauważyć, że w badaniu przedsiębiorstwa są oceniane przez własnych pracowników, a to daje nam świadectwo, iż prowadzone działania są słuszne i zyskują aprobatę. To duża motywacja do dalszego działania – dodał dr Piotr Skaldawski, Dyrektor ds. Personalnych 3M Poland. ─ Jesteśmy ogromnie dumni z otrzymania tej nagrody. Jest to dla nas, nowej jednostki 3M w Polsce, ogromne wyróżnienie ze strony naszych pracowników.

3M Service Center EMEA to zespół zdolnych i doświadczonych osób,  którzy  wspólnie tworzą jedno z 5 najlepszych miejsc pracy w Polsce pod względem wzajemnego szacunku i uczciwości, czyż to nie jest wspaniałe? Inspiruje nas ta Nagroda aby kontynuować pielęgnację pozytywnych relacji wśród nas. Chcę podziękować naszym pracownikom za ich zaangażowanie - bez ich zapału otrzymanie tej nagrody nie mogłoby być możliwe – mówił Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Centrum Usług Wspólnych EMEA we Wrocławiu.

 

 

          

Informacje o firmie

infowire.pl / zdj. Great Place to Work® w Polsce


POWIĄZANE

Polska gospodarka osiągnęła sukces - mówił Hans Timmer z Banku Światowego podcza...

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. (KZSM Zw. Rew.) i Krajowe Stow...

Przedstawiciele Ursusa i NSZZ "Solidarność" podpisali porozumienie, na mocy któr...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę