3M jednym z „Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce” po raz drugi

3 kwietnia 2017
3M jednym z „Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce” po raz drugi

Firma 3M w Polsce po raz kolejny została nagrodzona tytułem „Najlepsze Miejsce Pracy w Polsce” według rankingu Great Place to Work®. Wśród 20 laureatów znalazły się firmy  dynamicznie się rozwijające, promujące zasady wzajemnego szacunku oraz koleżeństwa w środowisku pracy. Wyróżnione zostały dwie jednostki firmy – 3M Poland oraz 3M Service Center EMEA we Wrocławiu.

Lista „Najlepszych Miejsc w Pracy w Polsce” przygotowywana jest przez Instytut Great Place to Work® od 9 lat. W tym roku przebadane pod kątem wartości promowanych przez Instytut zostały 83 firmy z podziałem na kategorie zależne od wielkości zatrudnienia. Firma 3M w Polsce została wyróżniona w przedziale firm zatrudniających nie więcej niż 500 pracowników.

Badanie Great Place to Work® prowadzone jest na podstawie audytów praktyk HR firm, kultury organizacyjnej oraz ankiet pracowniczych, a więc to właśnie zdanie samych pracowników firmy ma tutaj kluczowe znaczenie. Przedsiębiorstwa wyróżnione w plebiscycie Najlepsze Miejsca Pracy mają być wskaźnikiem dla innych firm, jak przekształcić się w miejsca polegające na zaufaniu w relacji pracowników i jednocześnie osiągające wyznaczone biznesowe cele – powiedziała Maria Zakrzewski, Prezesem Zarządu Great Place to Work® w Polsce oraz Szef Zarządu Badań.

Tytuł „Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce” jest nadawany przedsiębiorstwom, które stawiają na budowanie i pielęgnowanie pozytywnych relacji wśród pracowników, a także propagują wzajemny szacunek oraz uczciwość w relacji między kierownictwem a zatrudnionymi. Wyróżnione przedsiębiorstwa, niezależnie od wielkości zatrudnienia i branżę, w której działają, stanowią elitę wśród polskich pracodawców i mają swój znaczący udział w kształtowaniu polskiego rynku pracy.

Cieszymy się, że nasze starania o budowanie zaufania pracowników do organizacji odnoszą sukces i że już po raz kolejny firma 3M może poszczycić się wysokim miejscem na prestiżowej liście Great Place to Work®. Warto zauważyć, że w badaniu przedsiębiorstwa są oceniane przez własnych pracowników, a to daje nam świadectwo, iż prowadzone działania są słuszne i zyskują aprobatę. To duża motywacja do dalszego działania – dodał dr Piotr Skaldawski, Dyrektor ds. Personalnych 3M Poland. ─ Jesteśmy ogromnie dumni z otrzymania tej nagrody. Jest to dla nas, nowej jednostki 3M w Polsce, ogromne wyróżnienie ze strony naszych pracowników.

3M Service Center EMEA to zespół zdolnych i doświadczonych osób,  którzy  wspólnie tworzą jedno z 5 najlepszych miejsc pracy w Polsce pod względem wzajemnego szacunku i uczciwości, czyż to nie jest wspaniałe? Inspiruje nas ta Nagroda aby kontynuować pielęgnację pozytywnych relacji wśród nas. Chcę podziękować naszym pracownikom za ich zaangażowanie - bez ich zapału otrzymanie tej nagrody nie mogłoby być możliwe – mówił Rafał Olejniczak, Dyrektor Generalny 3M Centrum Usług Wspólnych EMEA we Wrocławiu.

 

 

          

Informacje o firmie

infowire.pl / zdj. Great Place to Work® w Polsce


POWIĄZANE

Prezydent podpisał nowelizację ustawy o finansowaniu Wspólnej Polityki Rolnej - ...

Od początku lipca ma zacząć obowiązywać handlowa część umowy o wolnym handlu mię...

Do 18 czerwca br. na terytorium Polski wykryto 34 ogniska ASF oraz ponad 340 prz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę