aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

40 wspaniałych przez kogo? wybranych z Tuskiem się nie spotka.

9 kwietnia 2024
40 wspaniałych przez kogo? wybranych z Tuskiem się nie spotka.
Sterowany przez kilku ludzi i zmanipulowany przez rządzących Oddolny Ogólnopolski Protest Rolników, będąc w wyjątkowej euforii oczekując na spotkanie z premierem Donaldem Tuskiem podaje na bierząco coraz to nowe informacje dotyczące tego wyjątkowego wydarzenia.

Przyponijmy, że Donald Tusk, w odpowiedzi na strajk okupacyjny związkowców rolniczych poprzez informacje przekazane przez skretarza w resorcie rolnictwa Michała Kołodziejczaka, zobowiązał się do spotkania z rolnikami w Rzeszowie w dniu jutrzejszym, czyli w środę 10 kwietnia 2024 roku.
 
Aby jednak nie wyszło na to, że to spotkanie zostało wymuszone przez strajk okupacyjny rolniczych związków zawodowych i sygnatariuszy organizowanych m.innymi przez sekretarza stanu w ministerstwie rolnictwa Michała Kołodziejczaka uzgodnień w Jasionce, ten tkzw Oddolny Ogólnopolski Protest Rolników informował, że:
- "dnia 30.03.2024 rolnicy z województwa Pomorskiego spotkali się z premierem Donaldem Tuskiem. Podczas spotkania Premier zobowiązał się do zorganizowania spotkania na czwartek 11.04.2024. W spotkaniu mają wziąć udział rolnicy z całego kraju. Tematem spotkania ma być omówienie mechanizmów realizacji postulatów rolników wywołanych kryzysem w sektorze rolnym. 
 
i później tak:
 
-" W sobotę 6 kwietnia w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego odbyło się spotkanie szerokiego grona reprezentantów oddolnych protestów rolników z całego kraju. Spotkanie to zaowocowało wybraniem reprezentantów z poszczególnych województw, którzy mają udać się do Warszawy na planowane spotkanie z premierem."
 
i później tak:
 
- "Przed chwilą że strony Rządu nadeszła informacja, że z uwagi na posiedzenie Sejmu spotkanie rolnikow z premierem odbędzie się w niedzielę."- wszystkie informacje z poniedziałku.
 
i aby było jeszcze ciekawiej a nawet weselej to można podsumować tę zabawę tych przesterowanych oddolnych naiwniaków staropolskim powiedzeniem:" siała baba mak nie wiedziała jak Antek wiedział nie powiedział a to było tak: siała baba mak...." i w tym miejscu należy zaprosić wszystkich do youtobowego kanału piosenek dla dzieci pt. "Śpiewające Brzdące - Siała baba mak - Piosenki dla dzieci " :-)))  and no coments :-)))
 

oprac, Marek Kozak, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Rynek orzechów w Brazylii wykazuje obiecujący wzrost, szczególnie napędzany rosn...

Całoroczne hale namiotowe umożliwiły rozwój polskich przedsiębiorstw. Zarówno ma...

Uprawa rzepaku wymaga intensywnej ochrony przed chorobami grzybicznymi. Aby ta b...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę