aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

40 wspaniałych przez kogo? wybranych z Tuskiem się nie spotka.

9 kwietnia 2024
40 wspaniałych przez kogo? wybranych z Tuskiem się nie spotka.
Sterowany przez kilku ludzi i zmanipulowany przez rządzących Oddolny Ogólnopolski Protest Rolników, będąc w wyjątkowej euforii oczekując na spotkanie z premierem Donaldem Tuskiem podaje na bierząco coraz to nowe informacje dotyczące tego wyjątkowego wydarzenia.

Przyponijmy, że Donald Tusk, w odpowiedzi na strajk okupacyjny związkowców rolniczych poprzez informacje przekazane przez skretarza w resorcie rolnictwa Michała Kołodziejczaka, zobowiązał się do spotkania z rolnikami w Rzeszowie w dniu jutrzejszym, czyli w środę 10 kwietnia 2024 roku.
 
Aby jednak nie wyszło na to, że to spotkanie zostało wymuszone przez strajk okupacyjny rolniczych związków zawodowych i sygnatariuszy organizowanych m.innymi przez sekretarza stanu w ministerstwie rolnictwa Michała Kołodziejczaka uzgodnień w Jasionce, ten tkzw Oddolny Ogólnopolski Protest Rolników informował, że:
- "dnia 30.03.2024 rolnicy z województwa Pomorskiego spotkali się z premierem Donaldem Tuskiem. Podczas spotkania Premier zobowiązał się do zorganizowania spotkania na czwartek 11.04.2024. W spotkaniu mają wziąć udział rolnicy z całego kraju. Tematem spotkania ma być omówienie mechanizmów realizacji postulatów rolników wywołanych kryzysem w sektorze rolnym. 
 
i później tak:
 
-" W sobotę 6 kwietnia w okolicach Piotrkowa Trybunalskiego odbyło się spotkanie szerokiego grona reprezentantów oddolnych protestów rolników z całego kraju. Spotkanie to zaowocowało wybraniem reprezentantów z poszczególnych województw, którzy mają udać się do Warszawy na planowane spotkanie z premierem."
 
i później tak:
 
- "Przed chwilą że strony Rządu nadeszła informacja, że z uwagi na posiedzenie Sejmu spotkanie rolnikow z premierem odbędzie się w niedzielę."- wszystkie informacje z poniedziałku.
 
i aby było jeszcze ciekawiej a nawet weselej to można podsumować tę zabawę tych przesterowanych oddolnych naiwniaków staropolskim powiedzeniem:" siała baba mak nie wiedziała jak Antek wiedział nie powiedział a to było tak: siała baba mak...." i w tym miejscu należy zaprosić wszystkich do youtobowego kanału piosenek dla dzieci pt. "Śpiewające Brzdące - Siała baba mak - Piosenki dla dzieci " :-)))  and no coments :-)))
 

oprac, Marek Kozak, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Według szacunków ekspertów w ciągu pierwszych 5 miesięcy 2024 roku Rosja dostarc...

Przegłosowane w ubiegłym tygodniu "Nature Restoration Law" czyli prawo o odbudow...

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę