CTR_80917

72. rocznica Powstania Warszawskiego – pokazy filmowe w CBF „Nowy Świat”!

29 lipca 2016
72. rocznica Powstania Warszawskiego – pokazy filmowe w CBF „Nowy Świat”!
Newseria Lifestyle

Centrum Bankowo-Finansowe „Nowy Świat” S.A. zaprasza na wyjątkowe pokazy filmowe z okazji 72. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Już w najbliższy poniedziałek, 1 sierpnia br., na terenie kompleksu odbędą się projekcje dwóch filmów – „Powstanie Warszawskie” i „Miasto 44”. Organizatorzy przygotowali seanse zarówno w przestrzeniach Kina KC, jak i na charakterystycznym dziedzińcu kompleksu przy ul. Nowy Świat 6/12. Początek pierwszego z nich zaplanowano na godz. 19:00.

Pierwszą produkcją, która zostanie zaprezentowana osobom zgromadzonym w Centrum Bankowo-Finansowym „Nowy Świat”, będzie film fabularny „Powstanie Warszawskie”, przedstawiający autentyczne wydarzenia z 1944 r. Został on zmontowany w całości z ręcznie i komputerowo koloryzowanych kronik filmowych z sierpnia 1944 i wyprodukowany przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Projekcja tego obrazu rozpocznie się o godz. 19:00 w Kinie KC (wejście A, poziom -1).

Dla wszystkich gości, organizatorzy przygotowali również unikatowy, plenerowy pokaz głośnego filmu w reżyserii Jana Komasy „Miasto 44”. Opowiada on historię młodego chłopaka, Stefana Zawadzkiego, który po śmierci ojca postanawia dołączyć do Powstania. Widzowie obserwują losy bohatera i jego przyjaciół, którzy dołączyli do zgrupowania „Radosław” i wyruszyli z Woli, przechodząc przez całe miasto aż na Czerniaków. Projekcja filmu odbędzie się w specjalnie zaaranżowanym kinie letnim na dziedzińcu Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat”. Początek pokazu o godz. 21:00 na dziedzińcu CBF.

Wstęp na pokazy jest bezpłatny.

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

23 listopada 2017 r. zostało podpisane porozumienie dotyczące powstania konsorcj...

PO zaapelowała w czwartek do premier Beaty Szydło o dymisję ministra rolnictwa K...

Resort rolnictwa pracuje nad zmianą przepisów dotyczących produkcji przez rolnik...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę