Adama_Spyrale_1-31.05.21

A jak się mają Twoje postanowienia? Robimy rachunek sumienia

9 marca 2018
A jak się mają Twoje postanowienia? Robimy rachunek sumienia

Marzec to dobry miesiąc na podsumowanie noworocznych postanowień, a jak pokazują badania[1], to właśnie płeć żeńska jest bardziej skłonna do ich planowania. Aż 54% kobiet zamierzało więcej się ruszać w Nowym Roku. Czy dotrwałyśmy z tym postanowieniem do marca?

Postanowienia noworoczne…kończą się w styczniu?

Wszystkie znamy żarty i historyjki o tym, jak to nasze plany noworoczne kończą się w styczniu. W Internecie krąży mnóstwo memów wyrażających podziw w stosunku do osób, które jeszcze w lutym mają motywację, by uprawiać jakąś aktywność fizyczną. Nic nowego, ale czy musi tak być? Czy takie historie muszą dotyczyć nas samych?

Chciałam, ale jakoś nie wyszło…

Ile z nas powiedziało to sobie w tym roku? I w poprzednim? A może i 2 lata temu? Wypadałoby więc w końcu dotrzymać słowa – tak, jak dotrzymujemy go w stosunku do naszych mężów, synów, braci, przyjaciół. A nikt nie odwdzięczy się nam tak, jak nasz organizm. Wystarczy o niego zadbać i spełnić  złożone sobie obietnice. Tylko jak to zrobić?

Miej plan i wyznacz swój szlak!

Przede wszystkim ułóż plan, który będzie pasował do Ciebie. Jeśli jesteś w tej grupie kobiet, która obiecała sobie większą aktywność fizyczną to zastanów się, co lubisz robić, co Ci się nie znudzi po tygodniu czy miesiącu.

Jeśli nie lubisz siłowni, wybierz fitness. Jeśli nie lubisz ćwiczeń grupowych postaw na aktywność outdoorową. Możesz spacerować, uprawiać jogging, trekking, nordic walking. Jeśli masz psa,  spróbuj dogtrekkingu. Jest tyle opcji, wystarczy tylko znaleźć ulubioną formę aktywności i wpleść ją w swoją codzienność. Uprawianie sportu jest łatwe, jeśli naprawdę go polubisz.

Zadbaj o bezpieczeństwo

Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc zaufaj specjalistom, którzy używają najnowszych technologii przy tworzeniu butów do aktywności fizycznej.

Chcesz chodzić po górach? Wybierz obuwie SIREN TRAVELLER Q2, posiadające poduszkę powietrzną Merrell® Air Cushion amortyzującą wstrząsy i poprawiającą stabilność. Zapewniają one wyjątkowy komfort dzięki podeszwie środkowej QFORM® 2 dostosowanej do anatomii kobiecej stopy.

Postawiłaś na biegi? Najlepsze będą BARE ACCES FLEX E-MESH, w których żłobiona podeszwa środkowa FLEXconnect™ EVA o właściwości dwukierunkowego zginania zwiększa stabilizację i zwinność. Dodatkowo, ten model nie zawiera żadnych elementów pochodzenia zwierzęcego.

Masz psa, który kocha wodę i chcesz z nim spacerować? TETREX RAPID CREST to obuwie idealne do aktywności związanych z wodą – zawierają M-Select™ WET GRIP, podeszwę zewnętrzną zapewniającą doskonałą przyczepność podczas poruszania się w wodzie i na mokrych powierzchniach.

Jak widzisz, wystarczy dobra organizacja i przygotowanie do aktywności fizycznej, by spełnienie jakiegokolwiek postanowienia, nie tylko noworocznego, było przyjemnością i wreszcie się udało. Bo chyba nie ma piękniejszego prezentu jaki można sobie sprawić, niż spełnienie obietnicy. Zwłaszcza tej danej samej sobie. Dlatego Merrell trzyma kciuki!

 

[1] Badanie na zlecenie Lightbox, grudzień 2017.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Do Agencji Modernizacji i Restrukturyzacji Rolnictwa mogą składać wnioski o pomo...

Zakłady mleczarskie monitorowane w ramach Zintegrowanego Systemu Rolniczej Infor...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę