CTR_80917

AgroLiga 2016 – najlepsi na Opolszczyźnie

5 lipca 2016
AgroLiga 2016 – najlepsi na Opolszczyźnie
ARR

26 czerwca br., w Opolskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Łosiowie, pod patronem ARR odbyło się podsumowanie XIII edycji wojewódzkiego konkursu promującego innowacyjność i dobre praktyki w gospodarstwach rolnych, przedsiębiorstwach przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych- AgroLiga 2016.

Konkurs organizowany przez Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego odbył się pod patronatem  Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Prezesa ARR i Prezesa ARiMR. W uroczystym wręczeniu nagród uczestniczył Pan Radosław Jarosz Dyrektor OT ARR, a także władze województwa, szefowie największych instytucji związanych z rolnictwem oraz  samorządowcy. Zwycięzcą w kategorii „Rolnik indywidualny” zostało Gospodarstwo Rodzinne Państwa Barbary i Zdzisława oraz  Marii i Mariusza Załogów z Bukowia gm. Wilków natomiast w kategorii „Firma przetwórstwa rolno-spożywczego i usług rolniczych” najlepsze było przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe AGROPOL Sp. z o.o. z Baborowa.

Podczas gali odbyła się prezentacja laureatów, ich gospodarstw oraz dotychczasowych osiągnięć. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ARR


POWIĄZANE

Polska gospodarka osiągnęła sukces - mówił Hans Timmer z Banku Światowego podcza...

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. (KZSM Zw. Rew.) i Krajowe Stow...

Przedstawiciele Ursusa i NSZZ "Solidarność" podpisali porozumienie, na mocy któr...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę