Adama_15.08-30.09.2021

Będą promować polską żywność

5 września 2012
Krajowa Rada Izb Rolniczych na Rynku Mariensztatu w Warszawie w dniach 8-9 września br., organizuje „Piknik Zbożowy” – Zdrowa żywność z polskich zbóż oraz „Piknik Mięsny” realizowany w ramach środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych oraz Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.
Podczas pikniku odbędzie się min. bezpłatna degustacja produktów zbożowych, uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko posmakować przetworów zbożowych i wędliniarskich, ale i zakupić je, a także obejrzeć prezentacje dotyczące zalet spożywania przetworów zbożowych i mięsnych, otrzymać materiały promocyjne, porozmawiać o roli zboża i mięsa w odżywianiu człowieka. Będą także przeprowadzane konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych a pobyt na pikniku umili program muzyczno -artystyczny.
Piknik na terenie Rynku Mariensztatu jest częścią cyklu kampanii promocyjnej, która odbywa się w całym kraju w każdym województwie. Głównym celem prowadzonej przez KRIR kampanii jest zwrócenie uwagi konsumentów, a w szczególności dzieci na istotę właściwego i zdrowego odżywiania się, oraz roli  artykułów zbożowych i mięsa w diecie człowieka.   


POWIĄZANE

OPZZRiOR wspólnie z posłem Jarosławem Sachajko (KUKIZ) występują w parlamencie z...

Na świecie trwa coraz większe zainteresowanie mięsem hodowanym w laboratorach. A...

Jak podaje rosyjskie stowarzyszenie mleczarskie Sojuzmoloko za swoim centrum ana...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę