Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Będą promować polską żywność

5 września 2012
Krajowa Rada Izb Rolniczych na Rynku Mariensztatu w Warszawie w dniach 8-9 września br., organizuje „Piknik Zbożowy” – Zdrowa żywność z polskich zbóż oraz „Piknik Mięsny” realizowany w ramach środków Funduszu Promocji Ziarna Zbóż i Przetworów Zbożowych oraz Funduszu Promocji Mięsa Wieprzowego.
Podczas pikniku odbędzie się min. bezpłatna degustacja produktów zbożowych, uczestnicy imprezy będą mogli nie tylko posmakować przetworów zbożowych i wędliniarskich, ale i zakupić je, a także obejrzeć prezentacje dotyczące zalet spożywania przetworów zbożowych i mięsnych, otrzymać materiały promocyjne, porozmawiać o roli zboża i mięsa w odżywianiu człowieka. Będą także przeprowadzane konkursy z nagrodami dla dzieci i dorosłych a pobyt na pikniku umili program muzyczno -artystyczny.
Piknik na terenie Rynku Mariensztatu jest częścią cyklu kampanii promocyjnej, która odbywa się w całym kraju w każdym województwie. Głównym celem prowadzonej przez KRIR kampanii jest zwrócenie uwagi konsumentów, a w szczególności dzieci na istotę właściwego i zdrowego odżywiania się, oraz roli  artykułów zbożowych i mięsa w diecie człowieka.   


POWIĄZANE

Miód spadziowy z Beskidu Wyspowego to już 44. polski produkt, który został wpisa...

Obecnie coraz częściej spotykamy się z oznaczeniami „bez GMO” lub „wolne od GMO”...

Temat grypy ptaków  na chwilę odszedł na boczny tor bowiem świat drobiarski skup...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę