Caryx Cup Kołobrzeg 2013

18 września 2013

 
Za nami I edycja turnieju Caryx Cup zorganizowanego przez firmę BASF oraz Fundację All Sport Promotion na stadionie im. S. Karpiniuka w Kołobrzegu. Turniej wygrała drużyna Bajgiel Będzino.
Hasło przewodnie turnieju (także hasło produktu Caryx)  to  „Energia przetrwania, wzrostu, plonowania”. Nic nie kojarzy się z energią i wolą walki tak jak sport i właśnie tej pozytywnej energii w czasie spotkania 11 września na stadionie w Kołobrzegu nie brakowało.
Nie tylko piłka, ale też pokazy taneczne, promocja kulturalnego dopingu i zachowania na trybunach. Jednym słowem  - pozytywna energia wszędzie tam, gdzie jest potrzebna!Do rywalizacji przystąpiło sześć seniorskich zespołów z małych miejscowości i wsi zrzeszonych w Koszalińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej: Huragan Bierzwnica, Jedność Łąkowo, Płomień Myślino, Bajgiel Będzino, Radew Białogórzyno i Resko Karcino.
Już od pierwszych meczów widać było zdecydowaną dominację drużyny z Będzina. Drużyna prowadzona przez grającego trenera Tomasza Zasadę wygrywała mecz za meczem. Bajgiel w pięciu meczach strzelił aż 26 bramek, tracąc zaledwie dwie: po jednej w meczach przeciwko Jedności Łąkowo oraz Płomieniowi Myślino.Wspomniany Zasada okazał się nie tylko trenerem najlepszej drużyny, ale także Królem Strzelców turnieju Caryx Cup.
Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkowe nagrody w postaci strojów sportowych oraz piłek, a najlepsze drużyny nagrodzone zostały dodatkowym sprzętem piłkarskim oraz oryginalnymi dresami treningowymi ufundowanymi przez firmę BASF.
Turniej Caryx Cup to nie tylko zmagania piłkarskie, ale także promowanie kulturalnego dopingu na stadionach. W trakcie porannej części zmagań sportowców na trybunach pojawiło się blisko 1000 dzieci z kołobrzeskich szkół i przedszkoli, dla których przygotowano naukę dopingu pod okiem spikera stadionowego. Nie zabrakło tez energetycznych akcentów w postaci pokazów tanecznych. Podczas wydarzenia swoje umiejętności prezentowały tancerki z grupy Cheerleaders Pasja AZS Koszalin.Wyniki:
 
Huragan – Bajgiel        0:4
Jedność – Resko         0:0
 
Płomień – Radew         1:2
Huragan – Jedność      1:1
 
Radew – Bajgiel          0:5
Resko – Płomień          0:0
 
Huragan – Resko         2:0
Jedność – Bajgiel         1:3
 
Jednośc – Radew        1:2
Huragan – Płomień       7:2
 
Resko – Radew           0:1
Bajgiel – Płomień         6:1
 
Bajgiel – Resko           8:0
Płomień – Jedność       6:2
Huragan – Radew        2:0


 
Tabela:
 
1.Bajgiel Będzino
2.Huragan Bierzwnica
3.Radew Białogórzyno
4.Płomień Myślino
5.Jedność Łąkowo
6.Resko KarcinoO Dziale Crop Protection

Uzyskawszy w roku 2012 wartość sprzedaży na poziomie 4,7 miliardów euro Dział Crop Protection BASF dostarcza na rynek nowatorskie preparaty ochrony roślin uprawnych, trawnikowych i ozdobnych, zwalczania szkodników i ochrony zdrowia społeczeństwa. Gama produktów działu obejmuje także technologie zapraw nasiennych i kontroli biologicznej oraz rozwiązania służące poprawie gospodarki wodnej i substancjami odżywczymi w roślinach oraz redukcji stresu. Dział Crop Protection BASF jest wiodącym na rynku światowym innowatorem wspierającym wysiłki rolników na rzecz optymalizacji produkcji rolnej i poprawy jej opłacalności, a tym samym poprawy jakości życia ludności globu, której liczba stale wzrasta. Dodatkowe informacje na temat Działu Crop Protection BASF są dostępne na stronie internetowej: www.agro.basf.com. Zapraszamy także na nasz profil w mediach społecznościowych.


O koncernie BASF

Firma BASF jest czołowym koncernem chemicznym świata: The Chemical Company. Gama produktów sięga od chemikaliów, tworzyw sztucznych i wyrobów uszlachetniających po środki ochrony roślin, substancje specjalistyczne, ropę naftową i gaz. Łączymy sukces ekonomiczny z odpowiedzialnością korporacyjną i ochroną środowiska. Dzięki badaniom i innowacyjności pozwalamy naszym klientom spełniać obecne i przyszłe potrzeby społeczeństwa w niemal wszystkich branżach na całym świecie. Nasze produkty i rozwiązania systemowe przyczyniają się do ochrony zasobów, zabezpieczenia zdrowego sposobu odżywiania się i zdrowej żywności oraz do poprawy jakości życia. Wkład BASF podsumowaliśmy w naszej misji korporacyjnej w ten oto sposób: „We create chemistry for a sustainable future”. Koncern BASF uzyskał w roku 2012 wartość sprzedaży wynoszącą ok. 72,1 mld € zatrudniając na koniec roku ponad 110 tys. pracowników. BASF jest notowany na giełdzie we Frankfurcie (BAS), Londynie (BFA) i Zurichu (AN). Dalsze informacje o BASF znajdą Państwo pod adresem www.basf.com

POWIĄZANE

Jesteś rolnikiem i rozważasz instalację fotowoltaiczną w swoim gospodarstwie? Ro...

Od 14. stycznia 2021 r., można składać wnioski o przyznanie pożyczki na spłatę z...

Przypominamy, producentom i przedsiębiorcom wyrabiającym wino, że 15 stycznia up...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę