A_BIO_AGRO_950

Ceny - Mięso

8 czerwca 2007
Na giełdach towarowych codziennie inne ceny mięsa i prawie kompletny brak ruchu. W ciągu kilku ostatnich dni zdrożały półtusze krajowe. Klasa R kosztuje około 4,70 złotych za kilogram.

Równocześnie z podwyżkami wzrosło zainteresowanie na elementy wieprzowe, choć maklerzy przypuszczają, że jest to tylko chwilowa tendencja. Wszyscy czekają na lato, kiedy mięso znajdzie w końcu nabywców, podobnie jak odkładające się mięsa drobne klasy drugiej do wyrobu kiełbas.

Gromadzą się także ogromne zapasy tłuszczów drobnych twardych, słoniny, podgardeł. Skórki wieprzowe są zagospodarowywane na bieżąco, najczęściej w sprzedaży wiązanej. Ceny bardzo niskie.


POWIĄZANE

W dniach 2–4 grudnia 2025 roku w Ptak Warsaw Expo odbędą się Międzynarodowe Targ...

Wygląda na to, że Bruksela na razie spanikowała i Parlament Europejski wycofuje ...

Zarząd Tarczyński S.A. podjął decyzję o odstąpieniu od przeprowadzenia oferty pu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę