BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Czas na społeczne konsultacje

5 stycznia 2016
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi zaprasza do zapoznania się z projektem uzupełnienia prognozy oddziaływania na środowisko projektu Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” oraz uzupełnionym projektem Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”, zamieszczanymi na stronie internetowej MRiRW oraz wyłożonymi do wglądu w Departamencie Rybołówstwa MRiRW w Warszawie, przy ul. Wspólnej 30, pok. 527, w godz. 8:15 – 16:15.
Uwagi i wnioski można składać w terminie od dnia 10 października 2014 r. do dnia 30 października 2014 r. w formie pisemnej (kierując list do Departamentu Rybołówstwa MRiRW, ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa), ustnie do protokołu (w Departamencie Rybołówstwa MRiRW w Warszawie, przy ul. Wspólnej 30, pok. 527) lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej bez konieczności opatrywania ich bezpiecznym podpisem elektronicznym, o którym mowa w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym – wysyłając wiadomość na adres e-mail: Alicja.Wotawa@minrol.gov.pl.
Zgłoszone uwagi i wnioski będą rozpatrzone przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i przekazane do wykonawcy uzupełnienia prognozy oddziaływania na środowisko projektu Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”.POWIĄZANE

W przyszłym roku nadal będą funkcjonować państwowe programy wsparcia dla produce...

1 grudnia Bułgaria zniosła zakaz importu z Ukrainy czterech płodów rolnych (psze...

Zgodnie z przewidywaniami, paliwa na stacjach tanieją, ale dynamika obniżek w os...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę