Członek władz PSL: Agencje rolne okradają chłopów

25 lipca 2012
Nie tylko media i premier wypominają ludowcom ich grzechy. Robi to także ważny działacz... PSL! – Ludziom rozdaje się stołki za lojalność. To bardzo wygodne, ale partia ginie – ostrzega Jacek Soska (58 l.), członek rady naczelnej Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Jacek Soska ma dosyć kolesiostwa i nepotyzmu w ugrupowaniu. W wywiadzie dla "Wprost" daje upust swym emocjom i wyznaje jak naprawdę wygląda "rodzinne życie" w PSL. – Sam jako rolnik toczę bój z lokalnymi politykami PSL, zwykłymi gówniarzami. U takich trudno wywalczyć nawet to, co się prawnie należy – mówi oburzony polityk. I ciągnie dalej: – Dostał taki w testamencie, z nadania politycznego fotel kierowniczy w Powiatowej ARiMR. Siedzą tam za biurkami i okradają chłopów.

Soska przyznaje, że nie ma w PSL polityków, którzy odważyliby się skrytykować władze partii. – Cholernie ubolewam, że staliśmy się partią urzędniczą. Ludzi, którzy nie boją się otwarcie skrytykować Pawlaka albo Sawickiego, oprócz mnie znajdę niewielu, o ile w ogóle znajdę – twierdzi. Jego zdaniem PSL idzie na dno. – Ludziom rozdaje się stołki za lojalność. Rozrzuca się ich po agencjach – mówi.POWIĄZANE

Poznaj popularne mity na jego temat Czy eliminacja glutenu poprawia kondycję jel...

Na przełomie września i października br. w Wieprzu koło Żywca rozpoczęło działal...

Turcja, która produkuje znacząco więcej mięsa kurcząt rzeźnych niż Polska spodzi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę