aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Ekologiczne inwestycje - zastosowanie biomasy

20 lipca 2007
Powiat wieruszowski, łódzkie  rozpoczął realizację robót budowlanych w ramach projektu „ Ograniczenie emisji i zastosowanie biomasy w kotłowniach wiejskich budynków użyteczności publicznej” dofinansowanego w wysokości 55 % z funduszy strukturalnych UE.
-W ramach projektu realizowana jest przebudowa kotłowni z opalanych węglem na opalane biomasą, przebudowa instalacji centralnego ogrzewania, docieplenie ścian, stropów, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej w 5 budynkach ośrodków zdrowia w Czastarach, Sokolnikach, Galewicach, Łubnicach, Lubczynie. 

Zakończenie realizacji robót budowlanych planowane jest na 30.09.2007r. Wartość projektu 1.788.390,39 zł w tym wartość robót budowlanych wynosi 1.772.390,39 zł – mówi Elżbieta Nawrocka , naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji w Starostwie Powiatowym w Wieruszowie. Jak udało się nam dowiedzieć inwestycja współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżet państwa w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego . Projekt  ten uzyskał również wsparcie finansowe do 40% kosztowy kwalifikowanych, w formie dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.POWIĄZANE

Kampania #PlantHealth4Life powraca! Europa jednoczy swoje wysiłki na rzecz zdrow...

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół. Święto zostało ustanowione przez Orga...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę