aaa_TSW_2023
CTR_2023

Inwestycje w gospodarstwach rolnych.

15 marca 2007
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, uprzejmie informuje, że planowany jest ponowny nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektu w ramach działania 1.1 „Inwestycje w gospodarstwach rolnych” SPO „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich, 2004-2006”.

O terminie rozpoczęcia składania wniosków Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poinformują na stronach internetowych (www.minrol.gov.pl; www.arimr.gov.pl). Nabór wniosków rozpocznie się nie wcześniej niż na początku kwietnia 2007 r. Informacja ukaże się również w jednym z ogólnopolskich dzienników, na co najmniej 14 dni przed planowanym rozpoczęciem naboru. Informacje w tej sprawie dostępne będą także w Biurach Powiatowych i Oddziałach Regionalnych Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz za pośrednictwem służb doradztwa rolniczego.

Uprzejmie informujemy, że wnioski składane przed terminem, określonym w ogłoszeniu nie będą rozpatrywane. Szczegółowe warunki udzielania pomocy określa Uzupełnienie Sektorowego Programu Operacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich, 2004-2006", obowiązujące na podstawie rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 29 listopada 2006 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie Uzupełnienia Sektorowego Programu Operacyjnego „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich, 2004-2006” (Dz. U. zv 2006 r. Nr 229 poz. 1673).

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że udostępnione obecnie na stronach internetowych MRiRW i ARiMR wzory wniosków mogą zostać zmienione na potrzeby planowanego obecnie naboru. Komunikat w sprawie zmian zostanie opublikowany w Monitorze Polskim w terminie poprzedzającym ogłoszenie.

POWIĄZANE

To wyjątkowe wydarzenie i idealna okazja, by rozprawić się z “rybimi” mitami, po...

Polska umacnia swoją pozycję europejskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego! ...

Naukowcy z Wydziału Biologii UW planują udostępniać rolnikom, hodowcom roślin i ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę