A_TSW_2026_950

Konkurs dla rolników z konsultacjami w tle

3 grudnia 2015
Fundacja Plon wspólnie z Europejskim Funduszem Leasingowym S.A. pracuje nad produktami finansowymi dla rolników, które będą dostępne w ramach Programu Rabat Rolniczy.
-  W drodze konkursu „Wypełnij ankietę i zbierz plony”  chcemy poznać czego rolnicy mogą oczekiwać od produktów finansowych, jakie względem nich mają obawy oraz jaka jest ich wiedza    i  doświadczenie w tej materii w ogóle – mówi Robert Kaczanowski, prezes zarządu Fundacji Plon
Uczestnicy ankiety, którzy wypełnią ankietę imiennie i pozostawią swoje dane, wezmą udział w losowaniu nagrody ufundowanej  EFL S.A., jaką jest telewizor LED 3D, a Związek, który zbierze największą liczbę ankiet wypełnionych imiennie otrzyma w ramach wynagrodzenia za zaangażowanie nagrodę od Fundacji Plon w postaci komputera.  
 Informację o szczegółach zbierania ankiet i terminów ich przeprowadzenia znajdują się  wraz z regulaminem konkursu została  na stronie internetowej KZRKiOR.


                                                                                                 


POWIĄZANE

W porozumieniu z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi (MRiRW) Bank Gospodarstwa...

Bruksela, 10 grudnia 2025 r. – Europejscy rolnicy, spółdzielnie, przetwórcy żywn...

Waszyngton, D.C., 10 grudnia 2025 r. – Sekretarz Rolnictwa USA Brooke L. Rollins...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę