aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Konsultacje społeczne PO RYBY

12 września 2013
Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi  11 września rozpoczęło  konsultacje społeczne projektu Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 (PO RYBY 2014–2020).
Jak informuje resort rolnictwa projekt ten konsultowany był również na Grupie roboczej powołanej przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, która pełni funkcję opiniodawczo-doradczą w zakresie opracowania przedmiotowego dokumentu. W skład Grupy wchodzą przedstawiciele środowiska rybackiego, nauki, ochrony środowiska oraz przedstawiciele administracji rządowej oraz samorządowej. Zebrane na forum Grupy roboczej uwagi, w tym zgłoszenia pisemne, zostały przeanalizowane i wzięte pod uwagę przy opracowywaniu projektu PO RYBY 2014-2020.
Program Operacyjny  RYBY 2014-2020 powstał na bazie projektu rozporządzenia w sprawie Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego i zapisy Programu mogą ulec zmianie wraz ze zmieniającym się brzmieniem przepisów w sprawie EFMR.

Ministerstwo Rolnictwo i Rozwoju Wsi czeka do 14 października 2013 roku   na uwagi,  komentarze  i propozycje do projektu Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020 Należy je przesłać  na adres mailowy: konsultacjePORYBY2014-2020@minrol.gov.plPOWIĄZANE

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...

Oceniając coraz bardziej dramatyczne wydarzenia na granicy Polsko-Ukraińskiej i ...

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”stan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę