OPOLAGRA_2025
AgroShow_05_2025_Zielone

Kupujemy dużo więcej

27 sierpnia 2013
Sprzedaż detaliczna w lipcu wzrosła o 4,3 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2012 roku, a mdm wzrosła o 3,8 proc. - podał GUS.
Ekonomiści ankietowani przez PAP szacowali, że sprzedaż detaliczna w lipcu wzrosła o 2,7 proc. rdr, a mdm wzrosła o 2,4 proc.Analitycy BRE Banku, którzy byli jednymi z największych optymistów i dobrze obstawili wynik sprzedaży, wyjaśniają, że to efekt przyspieszenia sprzedaży dóbr trwałych, różnicy w liczbie dni roboczych (o jeden więcej niż rok temu) i niskiej bazy statystycznej m.in. w sprzedaży żywności i samochodów) - pisze Wyborcza.biz.
 
Obroty w handlu detalicznym w lipcu 2013 roku wzrosły o 4,4 proc. rok do roku wobec wzrostu o 3,5 proc. w czerwcu - podał w poniedziałek GUS.  




POWIĄZANE

Związek Pracodawców Transport i Logistyka Polska (TLP) alarmuje: Bruksela finali...

Konsumenci zwracają większą uwagę na jakość i pochodzenie owoców i warzyw, chętn...

Z najnowszego komunikatu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi opublikowanym w PA...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę