Łódzki Serwis Turystyczny

20 lipca 2006

Z roku na rok coraz więcej turystów zagranicznych odwiedza Łódź. Dlatego też Biuro Turystyczne ,,Tourpol’’ specjalnie z myślą o ich obsłudze stworzyło Łódzki Serwis Turystyczny. - W ramach Łódzkiego Serwisu Turystycznego oferujemy wszechstronną pomoc w organizacji pobytów turystycznych, kulturalnych, krajoznawczych i biznesowych w Łodzi i okolicach miasta. Gościom przybywającym do Łodzi zapewniamy noclegi, transport, wyżywienie, usługi przewodnickie - mówi Katarzyna Fischbach z ,,Tourpolu’’.

Specjalnie z myślą o swoich "aktywnych Klientach" łódzkie biuro turystyczne stworzyło także ofertę Aktywnych Weekendów, w czasie których mają oni okazję poznać polskie tradycje ("Z myślą o Wielkanocy"), historię ("Bitwa pod Grunwaldem"' "Odwiedziny w średniowiecznym grodzie"), kuchnię ("Orientalna majówka" - warsztaty kulinarne na szlaku tatarskim) i inne.

Biuro Turystyczne TOURPOL działa na polskim rynku turystycznym od 1988 roku. Obsłużyło już ponad 150.000 turystów. Uzyskało liczne nagrody i rekomendacje m.in. z Ministerstwa Gospodarki, Polskiej Organizacji Turystycznej, Regionalnej Organizacji Turystycznej Województwa Łódzkiego, Kuratora Oświaty w Łodzi, Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej.


POWIĄZANE

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych: Spadek rejestracji nowych ...

Efektywne relacje i skuteczne przywództwo Z raportu GEM nt. przedsiębiorczości k...

Historia i zastosowanie odmiany konopi włóknistych Białobrzeskie Odmiana konopi ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę