CTR_80917

Nowy zarząd Madej&Wróbel zbuduje ogólnopolską markę

5 listopada 2011
Od 2 listopada 2011 roku na czele zarządu Zakładów Mięsnych Madej&Wróbel stoi Beata Pawłowska. Właściciele firmy (i jednocześnie dotychczasowi zarządzający) znaleźli się w radzie nadzorczej spółki. Powołanie do zarządu spółki prezesa z wieloletnim doświadczeniem w branży spożywczej to kolejny krok w kierunku zbudowania rozpoznawalnej, ogólnopolskiej marki.

Założona 19 lat temu firma Madej&Wróbel to rodzinne przedsiębiorstwo, które w ciągu kilku lat z niewielkiego zakładu stało się jednym z największych producentów wędlin i mięsa w tym segmencie rynku, zatrudniającego blisko 1 300 osób. Kolejnym, naturalnym etapem rozwoju firmy jest zbudowanie silnej, rozpoznawalnej marki. Właściciele zdecydowali się powierzyć tę misję Beacie Pawłowskiej, która z sukcesem zbudowała wiele marek z segmentu FMCG, m.in. piwa Łomża, Hoop Cola, Kropla Beskidu i Velvet.

„Stworzyliśmy i rozwinęliśmy dobrze prosperującą firmę z solidną bazą klientów” – mówi Janusz Madej, współwłaściciel i dotychczasowy prezes zarządu spółki Madej&Wróbel – „Od pewnego czasu szukaliśmy menedżera, który dysponując dobrym produktem będzie potrafił zbudować ogólnopolską markę. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać do współpracy Panią Beatę Pawłowską, która wniesie do naszej firmy właśnie te kompetencje, których potrzebujemy” – dodaje Janusz Madej.

Nowa prezes zarządu posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu dużymi firmami. Zajmowała kierownicze stanowiska w firmach branży FMCG, m.in. Procter&Gamble, International Paper Klucze, The Coca-Cola Company, Hoop SA i Royal Unibrew Polska.

Dotychczasowi członkowie zarządu obejmą stanowiska członków rady nadzorczej. Oprócz Beaty Pawłowskiej w nowym zarządzie zasiądzie Iwona Szklarska, dotychczasowy dyrektor handlowy firmy.  Proces wdrażania nowych członków zarządu do obowiązków jest szczegółowo zaplanowany i potrwa kilka najbliższych miesięcy. W tym czasie dotychczasowy zarząd będzie ściśle współpracował z nowym prezesem, dzięki czemu zmiany nie wpłyną na bieżącą działalność spółki.POWIĄZANE

Preparat z płynu celomatycznego otrzymywanego z dżdżownic, który może być zastos...

25 listopada w Kraśniku PSL ogłosi program na wybory samorządowe...

Nie będzie powrotu do pomysłu wprowadzenia opłaty paliwowej, a rząd...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę