aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Pługi tradycyjne na start

24 sierpnia 2012
Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie we wrześniu bieżącego roku  organizuje V już  Wojewódzki Konkurs Orki Pługami Tradycyjnymi - 2012”. Konkurs zostanie rozgrywany w dwóch etapach - rejonowym i wojewódzkim.
Jak informują organizatorzy eliminacje rejonowe odbędą się w 2 punktach : 5 września 2012 r., godz. 900 – 1400 w Dowspudzie, na polach Zespołu Szkół Rolniczych( uczestnikami będą rolnicy z powiatów: Augustów, Białystok, Grajewo, Mońki, Sejny, Sokółka i Suwałk)i oraz  6 września 2012 r., godz. 900 –14 00 w Czartajewie na polach Zespołu Szkół (uczestnikami będą rolnicy z powiatów: Bielsk Podlaski, Hajnówka, Kolno, Łomża, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie i Zambrów).
Eliminacje rejonowe wyłonią 6 najlepszych oraczy (po 3 z każdego rejonu) na finał wojewódzki, który zostanie rozegrany w dniu 9 września 2012 roku w godz. 9.00-14.00 na polach doświadczalnych PODR w Szepietowie.
W konkursie orki na etapie rejonowym startować mogą chętni rolnicy bez ograniczeń wiekowych, posiadający prawo jazdy kat. T lub innej kategorii uprawniające do kierowania ciągnikiem rolniczym.
Zgłoszenia do wzięcia udziału w „V Konkursie Orki”, rolnicy składają do 4 września 2012 r. w Powiatowych Zespołach Doradztwa Rolniczego. Każdy PZDR typuje jednego przedstawiciela do udziału w rozgrywkach rejonowych.POWIĄZANE

Kampania #PlantHealth4Life powraca! Europa jednoczy swoje wysiłki na rzecz zdrow...

20 maja obchodzimy Światowy Dzień Pszczół. Święto zostało ustanowione przez Orga...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę