aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Sery Mlekovity najlepszymi w kraju

16 maja 2007
Sery produkowane przez Mlekovitę – najlepszą firmę branży mleczarskiej zwyciężyły w XXII Krajowej Ocenie Serów i Mlecznych Nowości Rynkowych. W dniach 8 – 11 maja 2007 r. w Białymstoku, w Hotelu Gołębiewski odbyła się XXII Krajowa Ocena Serów i Mlecznych Nowości Rynkowych pod honorowym patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W tym prestiżowym wydarzeniu uczestniczyła także MLEKOVITA. Firma uhonorowana została aż trzema medalami za zajęcie zaszczytnego I – go miejsca za Ser Sokół, Serek homogenizowany Darek stracciatella oraz Ser topiony z pieczarkami.                              

Według niezależnych badań przeprowadzonych przez SPARKS POLSKA Sp. z o.o. sery firmy MLEKOVITA są najpopularniejszymi kupowanymi przez konsumentów i posiadają największy udział rynkowy wśród wszystkich producentów. Wyróżniony Ser „Sokół”  jest ekskluzywnym serem typu szwajcarskiego i odznaczony został certyfikatem  „Polski Produkt Światowy”. Natomiast nagrodzony Serek homogenizowany Darek  jest sztandarowym produktem firmy MLEKOVITA w zakresie twarożków smakowych,   a doceniony Ser topiony z pieczarkami posiada niepowtarzalne walory smakowe  osiągnięte dzięki dodatkom świeżych, najwyższej jakości pieczarek.                                                                                                                     
Na otrzymanym medalu widnieje podobizna zmarłego w 2006 r. prof. dr hab. Kazimierza Kornackiego, co jest wyrazem uznania za dokonania tego naukowca dla branży mleczarskiej.                                                                                                              

Podczas XXII Krajowej Oceny Serów i Mlecznych Nowości Rynkowych wybrano najlepsze sery i produkty wytwarzane na bazie mleka. Zaprezentowanych zostało 110 wyrobów z około 30 największych i najlepszych zakładów mleczarskich w Polsce.                

 

 POWIĄZANE

Główny Lekarz  Weterynarii poinformował o złożeniu do Światowej Organizacji Zdro...

Amerykański Bank Eksportu-Importu zatwierdził decyzję o finansowaniu kredytowym ...

Ukraina nie otrzymała powiadomień ze strony polskiej nawet wtedy, gdy strajkując...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę