Adama_AgilTrinity_15.08.2020
GUS_230920_750x100_stat

Spółdzielcza edukacja

5 stycznia 2016
Krajowa Rada Spółdzielcza  realizuje obecnie  II etap ogólnopolskiego projektu szkoleniowego pt. „Podniesienie wiedzy w zakresie działania spółdzielni rolniczych, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania spółdzielnią oraz prowadzenia działalności finansowej i marketingowej”, współfinansowany ze środków UE w ramach PROW na lata 2007-2013.

Koszty realizacji projektu refundowane są do 100% ze środków UE w ramach działania „Szkolenia zawodowe dla osób zatrudnionych w rolnictwie i leśnictwie” PROW 2007-2013, wdrażanego przez Fundację Programów Pomocy dla Rolnictwa FAPA, VI edycja konkursów. Instytucja Zarządzająca PROW - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Kolejne szkolenia będą realizowane na obszarze całego kraju w okresie: wrzesień 2014 - grudzień 2014 - w ramach II etapu projektu oraz styczeń 2015 - kwiecień 2015 - w ramach III etapu projektu

Szkolenie trwa 2 dni - łącznie 16 godzin lekcyjnych (wykłady i ćwiczenia warsztatowe). Udział w szkoleniach jest dla uczestników bezpłatny. KRS zapewnia nieodpłatne materiały szkoleniowe, serwis kawowy, obiad oraz zakwaterowanie dla zainteresowanych uczestników (z kolacją i śniadaniem), a także zwrot kosztów dojazdu uczestników na szkolenie (stawka ryczałtowa projektowa). Wykłady i ćwiczenia prowadzone są przez kadrę z doświadczeniem w tematyce objętej programem szkoleń.

Jak podkreśla KRS udział w szkoleniach jest dobrą okazją na zwiększenie wiedzy w tematyce objętej programem szkolenia. Działając w dynamicznie zmieniających się uwarunkowaniach prawno - ekonomicznych, w/w szkolenia pełnią rolę zwiększenia i aktualizacji wiedzy, w tym uzyskania informacji o nowych formach zarządzania działalnością gospodarczą, w szczególności w oparciu o środki UE, które znacząco ułatwiają rozwój. Jest to istotne szczególnie dla członków zarządów i rad nadzorczych spółdzielni rolniczych oraz grup producentów rolnych w formie spółdzielni.POWIĄZANE

Z okazji Dnia Walki z Marnowaniem Jedzenia Carrefour Polska uczestniczy w akcji ...

Najbardziej wytrwali poszukiwacze wyższego oprocentowania mają jeszcze w bankach...

Pandemia zmienia proces zakupów. W ramach „Narodowych badań konsumpcji warzyw i ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę