Green_Gas_2026_900

Spotkanie LGD na Litwie

3 grudnia 2015
Pod hasłem ,, Z pokolenia na pokolenie zachowując tożsamość regionalną”Litewska Sieć Obszarów Wiejskich organizuje w dniach 24 – 25 maja bieżącego roku międzynarodowe spotkanie lokalnych grup działania i krajowych sieci obszarów wiejskich.
Pierwszego dnia planowana jest międzynarodowa konferencja z udziałem krajowych sieci obszarów wiejskich państw członkowskich. Uczestnicy będą mieli okazję podzielenia się dobrymi praktykami oraz wzięcia udziału w wizytach przedstawiających projekty z PROW 2007-2013 wdrażane z sukcesem na Litwie.
Natomiast drugiego dnia, w okolicach XVI wiecznego zamku Raudone (dystrykt Jurbarkas) odbędą się targi, których celem jest wzmocnienie i rozwijanie międzynarodowej współpracy i kontaktów. Podczas targów uczestnicy przedstawią swoje produkty lokalne: materiały informacyjne, produkty dziedzictwa lokalnego, produkty dziedzictwa kulinarnego, tradycyjne rzemiosło, inne. Będzie również okazja do wzięcia udziału w festiwalu teatralnym „Panemunes ziedai” Litewskiego Projektu Dziedzictwa Kulturalnego i Kulinarnego.


POWIĄZANE

Opony przemysłowe mają bezpośredni wpływ na sposób pracy maszyn roboczych, ich s...

Green Gas Poland 2026! Zarejestruj już dziś!

Sadzonki truskawek Frigo zmieniły sposób planowania uprawy. Dają elastyczność, p...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę