Świąteczna zbiórka żywności

5 stycznia 2016
W piątek 29 listopada 2013  odbędzie  się Świąteczna Zbiórka Żywności na Polskich Rynkach Hurtowych. Po raz piąty w organizowanej przez Banki Żywności  akcji Świąteczna Zbiórka Żywności udział wezmą dystrybutorzy, producenci i przedsiębiorcy  prowadzący działalność na rynkach hurtowych.
W tym roku w akcji udział weźmie 9 rynków: Rynek Hurtowy Bronisze, w Białymstoku Rynek Hurtowy Fasty i Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe,  Wielkopolska Gildia w Poznaniu, Rolno-Spożywczy Rynek w Radomiu, Gorzowski Rynek Hurtowy, Rynek Hurtowy we Wrocławiu Targpiast, Rynek Hurtowy w Gdańsku Renk oraz Praska Giełda Spożywcza.
Jak informuje Małgorzata Skoczewska z Rynku Hurtowego w Broniszach żywność pozyskiwana na rynkach to głównie świeże owoce i warzywa, które jeszcze tego samego dnia trafiają do placówek przygotowujących posiłki. Przy okazji Świątecznej Zbiórki Żywności przedsiębiorcy pracujący na rynkach hurtowych starają się urozmaicić darowizny świątecznymi owocami takimi jak: mandarynki, pomarańcze, cytryny czy grapefruity.


POWIĄZANE

Naczelna Rada Łowiecka oraz Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego wyrażają...

Władze Korei Południowej w obawie przed grypą ptaków zamierzają wprowadzić obost...

Nie ma ucieczki od odnawialnych źródeł energii. Mimo tego, iż nasz rząd wspiera ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę