A_TSW_2026_950

Szkolą liderki wiejskich społeczności.

15 marca 2007
 Z myślą o liderkach wiejskich spoleczności od stycznia do kwietnia bieżacego roku realizowany jest na terenie województwa wielkopolskiego, kujawsko – pomorskiego , mazowieckiego i lubelskiego projekt ,, Sołtyski i liderki wiejskie – kobiety zarządzajace polską wsią’’.

Program odbywajacych się dwa razy w miesiącu zajęć obejmuje między innymi rozpoznawanie i wprowadzanie zmian na terenie swojej wsi, zasady efektywnej komunikacji, prowadzenie zebrań , a także kreowanie własnego wizerunku, korzystanie z internetu oraz pozyskiwanie źródeł finansowania projektów dla wsi. Natomiast po zakończeniu cyklu szkoleniowego sołtyski uczesniczyć będą  w spotkaniach konsultacyjno – doradczych w ramach Poradni
Soleckiej .

Projekt realizowany jest przez Fundacje Rozwoju Społeczności Lokalnych, a współfinansowany  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwoju Zasobów Ludzkich.


POWIĄZANE

Nie będzie szybkiego „przepchnięcia” klauzul ochronnych. Unijni biurokraci – po ...

Jak informują media, w ostatnich dniach Chiny podjęły niespodziewaną decyzję o c...

Jeszcze we wrześniu Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dumą ogłaszało przeło...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę