CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750
20 grudnia 2005

Ruszyła posezonowa przecena nawozów z Zakładów Chemicznych POLICE SA. Promocja dotyczy najpopularniejszych polickich produktów m.in. POLDAPU, POLIFOSKI i POLIMAGU. Działania marketingowe wspiera kampania reklamowo-informacyjna – Mistrzostwo cenowe.

Celem wprowadzanej akcji jest stymulowanie rynku do zakupów poza sezonem. W sezonie jesiennym POLICE chcą ulokować w polskich gospodarstwach ok. 150 tys. ton nawozów. W zależności od asortymentu oraz okresu zakupów, ceny mogą być niższe od 1 do ponad 5 procent, w porównaniu do tych sprzed promocji. Dodatkowo rolnicy kupujący nawozy w promocji będą mogli wziąć udział w konkursie, którego główną nagrodą jest pakiet ubezpieczeniowy Concordia Agro – kompleksowe ubezpieczenie sektora rolnego.

– Tego typu działania są zgodne z długoletnią praktyką i strategią marketingową Zakładów Chemicznych POLICE SA – mówi Mirosław Bachórski Prezes Zarządu Zakładów Chemicznych POLICE SA. - Poza sezonem, gdy zainteresowanie jest niższe stosujemy różnego rodzaju zachęty m.in. promocyjne ceny. W połowie tego roku przeprowadziliśmy podobną kampanię. Atrakcyjnie ceny wprowadzamy m.in. po to by zrekompensować rolnikom koszty finansowania i magazynowania nawozów przed sezonem – wyjaśnia prezes Bachórski.
Promocja obowiązuje od października do końca grudnia lub do wyczerpania zapasów. W ramach działań wspierających marketing

Zakładów Chemicznych POLICE SA prowadzona jest kampania pod nazwą - Mistrzostwo Cenoweoferując klientom trzy korzyści:

  1. Wybrane asortymenty na lepszych warunkach cenowych.
  2. Nagrody – pakiet ubezpieczeniowy i odzież przydatną w gospodarstwach.
  3. Gratisowe ubezpieczenia upraw dla osób, które zakupią i zastosują nawozy w ramach programu Bezpieczna Formuła.

Promocyjną sprzedażą objęto m.in. POLIDAP, POLIFOSKA 6, POLIFOSKA 8, POLIFOSKA B, POLIMAG S.

Szczegółowe warunki promocyjnej sprzedaży zainteresowanym rolnikom wyjaśniają autoryzowani dystrybutorzy polickich nawozów. Informację można uzyskać także za pośrednictwem INFOLINII 0 800 190 909 lub na www.zchpolice.pl

***
Zakłady Chemiczne Police S.A. są jedną z największych firm chemicznych w Polsce zaliczanych do grupy podmiotów tzw. Wielkiej Syntezy Chemicznej. W 1995 roku Police zostały przekształcone w jednoosobową spółkę Skarbu Państwa. W lipcu bieżącego roku debiutowały na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Dzięki wdrożonym przekształceniom Spółka wypracowała optymalne warunki dla dalszego rozwoju i obecnie jest liderem w swoim sektorze. Zakłady Chemiczne Police S.A. mają 50 proc. udział w rynkach zewnętrznych, co stawia firmę w grupie największych polskich eksporterów. Police wyróżnia m.in. unikatowa w Polsce instalacja bieli tytanowej, skala produkcji amoniaku, kwasów: fosforowego i siarkowego oraz pozycja w sektorze mineralnych nawozów wieloskładnikowych - firma produkuje 50 proc. wszystkich zużywanych w Polsce nawozów tej grupy. Na co dzień w spółce zatrudnionych jest 2,7 tys. osób, a jej sukces w przyszłości wyznacza strategia rozwoju i realizacja programu inwestycyjnego z wykorzystaniem środków pozyskanych m.in. z rynku kapitałowego, poprzez emisję nowej serii akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych.


POWIĄZANE

Oszacowaliśmy, że w ciągu pięciu lat w związku z efektem handlowym wdrożenia umo...

Dwie deklaracje: na temat unijnej dyrektywy w sprawie odnawialnych źródeł energi...

Dla polskich eksporterów jaj spożywczych w skorupkach pierwszą połowę roku 2017 ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę