aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Wykształcenie rolnicze – INTERNETEM- Zawód Rolnik (VIII edycja)-ostatnia rekrutacja!

4 października 2011

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem internetowym kursem, który umożliwia zdobycie wykształcenia w zawodzie Rolnik uruchamiamy ostatnią rekrutację, która umożliwia przygotowanie merytoryczne do zdobycia wykształcenia w zawodzie „ROLNIK”. Rekrutacja trwać będzie do 30.09.2011r.

Formuła naszego szkolenia jest skierowana do wszystkich tych, którzy posiadają wykształcenie /minimum/ na poziomie szkoły podstawowej. Oznacza to, że do zdobycia zawodu na poziomie „Rolnik" wystarczy mieć świadectwo ukończenia szkoły podstawowej! Do przystąpienia do egzaminu wymagany jest 3 letni staż pracy w gospodarstwie rolnym. Przed komisją egzaminacyjną należy przedstawić zaświadczenie o stażu pracy w gospodarstwie rolnym, które zawiera następujące informacje:

1. Zaświadczenie z Urzędu Gminy, że jest się właścicielem, bądź współwłaścicielem gospodarstwa rolnego minimum przez 3 lata

lub

2. Oświadczenie potwierdzone przez Urząd Gminy lub właściwy organ meldunkowy, że jest się zameldowanym na stałe na wsi w gospodarstwie rolnym od minimum 3 lat (np. w gospodarstwie rodziców bądź krewnych).

lub

3. Zaświadczenie o ubezpieczeniu w KRUS w okresie minimum 3 lat.

Wszystkich, którzy spełniają wyżej wymienione warunki i są zainteresowani zdobyciem zawodu na poziomie „Rolnik”, zapraszamy niezwłocznie do wypełnienia formularza zgłoszeniowego, który znajduje się tutaj formularz zgłoszeniowy Uwaga! Ilość miejsc ograniczona!

Aby Państwa zgłoszenie zostało poprawnie wypisane do bazy, należy formularz wypełnić wyłącznie za pomocą przeglądarki Internet Explorer 6.0 W razie problemów prosimy o kontakt pod adresem admin@intedu.pl

Internetowy program trwa około 2,5 miesiąca. Materiały edukacyjne będą aktywne dla uczestników VIII edycji szkolenia do 15.12.2011r. Każdy uczestnik, w indywidualny sposób może decydować o tempie przyswajania wiedzy, kurs, można zatem zakończyć w krótszym terminie!

Rekrutacja, VIII edycji internetowego szkolenia w zawodzie „Rolnik”, będzie trwała do 30 września 2011r, lub zakończy się wcześniej z uwagi na limitowaną ilość miejsc.

Wszelkich, dodatkowych informacji można uzyskać pisząc na adres e-mailowy: edukacja@intedu.pl lub telefonicznie nr. tel.: 71 717242266

Program internetowej szkoły w zakresie „Rolnik” obejmuje:

 1. Podstawy produkcji roślinnej
 2. Podstawy produkcji zwierzęcej
 3. Podstawy techniki
 4. Przedsiębiorstwo w Agrobiznesie
 5. Przepisy ruchu drogowego ( każdy uczestnik, który posiada prawo jazdy kat. B lub T jest z tego modułu zwolniony, do dokumentów, które należy przesłać do szkoły, aby zakwalifikować się do egzaminu przed Państwową Komisją Egzaminacyjną, należy przedstawić ksero prawa jazdy; na egzaminie należy okazać oryginał).

Koszt uczestnictwa w internetowym programie Wykształcenie Rolnicze VIII wynosi: 600,00 zł netto od osoby./Ilość miejsc ograniczona- o przyjęciu decyduje kolejność wniesionej opłaty/

Koszt ten obejmuje:

 • Dostęp do platformy edukacyjnej
 • Materiały dydaktyczne: 5 modułów;
 • Koszty zaliczeń poszczególnych partii materiałów – testy samosprawdzające;
 • Do każdego przedmiotu nauczania dołączona zostanie bibliografia stanowiąca dodatkowe źródło informacji i poszerzająca wiedzę z przedmiotu;
 • Koszty administracyjne

UWAGA!!! Całość nauki odbywa się za pośrednictwem Internetu!!!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w VIII edycji internetowej szkoły w zawodzie „Rolnik”. Aby się zapisać prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy; aby to uczynić kliknij tutaj formularz zgłoszeniowy

Wszelkich, dodatkowych informacji można uzyskać pisząc na adres e-mail edukacja@intedu.pl lub telefonicznie nr. tel.: 71 724 22 66

Egzaminy odbędą się w sesji jesiennej na przełomie listopad/grudzień 2011r. Do egzaminu należy przedłożyć następujące dokumenty:

 • Podanie - kwestionariusz osobowy/ wzór dostępny po zalogowaniu, na platformie edukacyjnej dla uczestników szkoły/
 • Świadectwo ukończenia szkoły podstawowej - kopia potwierdzona przez Notariusza
 • Zaświadczenie o stażu pracy (za okres minimum 3 lata) w rolnictwie 
 • Dwie fotografie podpisane na odwrocie w formacie jak na świadectwo szkolne 
 • Kserokopię prawa jazdy 
 • Kserokopię dowodu osobistego 
 • Kserokopię opłaty egzaminacyjnej /na egzamin należy zabrać oryginał opłaty egzaminacyjnej/

Koszt egzaminu kwalifikacyjnego to 20% średniego wynagrodzenia, regulowany jest w oparciu o Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej i Sportu oraz Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 12 października 1993r. oraz Komunikatem Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 10 listopada 2004r.

Aktualna urzędowa cena Państwowego Egzaminu wynosi 720,96 zł za cały egzamin, która może ulec zmianie o wysokość wskaźnika inflacji. Egzamin odbędzie się w województwie Łódzkim w RCKU /Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego/.

UWAGA! Egzaminy odbywają się przed Państwową Komisją Egzaminacyjną w formie Stacjonarnej, to oznacza, że na egzamin należy wstawić się osobiście w wyznaczonym terminie.

Na bazie zdanego egzaminu teoretycznego (ustnego) i praktycznego uczestnik otrzymuje tytuł kwalifikacyjny w zawodzie "Rolnik”.

Wszelkich, dodatkowych informacji można uzyskać pisząc na adres e-mailowy lub telefonicznie nr. tel.: 71 7242266 edukacja@intedu.pl

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do uczestnictwa w VII ostatniej już edycji Internetowego kursu w zawodzie „Rolnik”. Aby się zapisać prosimy wypełnić formularz zgłoszeniowy; aby to uczynić kliknij tutaj formularz zgłoszeniowy.

Organizator: ARSET Sp. z o.o.- 50-062  Wrocław Pl.Solny 14

Zpraszamy!!!


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę