A_BIO_AGRO_950

Z myślą o Lokalnych Grupach Działania

5 stycznia 2016
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie organizuje w dniach 9-11 maja 2012r. szkolenie na temat: „Monitoring oraz ewaluacja mid-term elementami kontroli prawidłowej realizacji LSR w LGD”.

Szkolenie adresowane jest do przedstawicieli LGD, członków Zarządu i/lub Komisji Rewizyjnej oraz pracowników biur lokalnych grup działania z całego kraju.

Jak podkreśla CDR   jego celem jest przede wszystkim wyposażenie uczestników szkolenia w wiedzę oraz umiejętności niezbędne do przeprowadzania procesu ewaluacji LSR lub do zarządzania tym procesem w przypadku zlecenia ewaluacji podmiotowi zewnętrznemu.

- W programie szkolenia zostały ujęte niezbędne zagadnienia z zakresu zaplanowania i przeprowadzenia procesu ewaluacji LSR, w tym m.in.: określania celów  ewaluacyjnych, doboru pytań ewaluacyjnych, poprawności metodologii prowadzenia badań (narzędzia, dobór próby, kwestionariusze), analizy zebranych wyników, sporządzania raportów z oceny. W trakcie szkolenia zostaną przeprowadzane zajęcia warsztatowe pozwalające zastosować zdobytą wiedzę w praktyce, a także przewidziana jest wizyta studyjna w LGD – mówi Jarosław Bomba, dyrektor CDR O/Kraków.

Koszt uczestnictwa w trzydniowym szkoleniu obejmujący: 2 noclegi w pokojach 2-3 osobowych o standardzie ***, wyżywienie, materiały szkoleniowe, koszty dydaktyczne oraz wyjazd studyjny dla jednej osoby wyniesie 850,00 zł netto (990,00 zł brutto).


POWIĄZANE

Pan Grzeogorza Jedamski, rolnik emeryt od kilku lat zabiego o sprawiedliwą wysok...

Chaber bławatek (Centaurea cyanus L.), nazywany potocznie bławatkiem, to jeden z...

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) oraz Centrum Kontroli i Prewencji...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)Pracuj.pl
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę