aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Zdobywcy Kapelusza Merkurego w XXIV edycji konkursu

12 września 2002

Kapelusz Merkurego to nagroda agencji promocyjno-wydawniczej EMS przyznawana za jakość i sukces rynkowy produktu z branży rolno-spożywczej. 

W tym roku do konkursu zgłoszono 47 produktów z 20 firm. Spośród kilkudziesięciu firm chętnych do udziału w kolejnych edycjach konkursu, Kapelusz Merkurego może uzyskać zaledwie kilka. Ważnym kryterium jest sposób i skuteczność prowadzenia akcji marketingowej. Coraz większe znaczenie przy ocenie nabierają wyniki ankietowych badań konsumenckich (jakość, popularność, dostępność rynkowa, cena produktu) prowadzonych na zlecenie organizatora.

W drugim dniu targów POLAGRA-FOOD 2002 wręczono statuetki Kapelusz Merkurego. Oto lista laureatów:

– Honorowy Kapelusz Merkurego – za wspieranie branży żywnościowej, idei konkursu o  Kapelusz Merkurego i jego Laureatów otrzymało Radio Bussines (I program Polskiego Radia),

– Kapelusz Merkurego 2002 – otrzymały: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Grodzisku Mazowieckim za ser Mozarella i wyróżnienie za kefir Robico;  firma Ecor Product ze Stęszewa k/Poznania za wprowadzenie na rynek wysokiej jakości ekologicznych opakowań dla mleczarstwa i przemysłu spożywczego – Eko Fpo Wrap; oraz Spółdzielnia Mleczarska Michowianka za twarożek Babuni tłusty i półtłusty,

– Kapelusz Merkurego Grand Prix 2002 – za utrzymanie wysokiej jakości wyrobów oraz ofertę rynkową twarogów i za zsiadłe mleko otrzymał Zakład Mleczarki Mława.

W tym roku po raz pierwszy przyznano nagrodę Grand Prix z Ostrogami o którą mogą ubiegać się najlepsi producenci. Jej laureatem została firma Bracia Urbanek za utrzymanie wysokiej jakości wyrobów oraz dynamiczny rozwój.

 


POWIĄZANE

Pelican Casino - Twoja przystań pełna emocji i korzyści Szukasz miejsca, gdzie m...

W odpowiedzi na pismo Zarządu Krajowej Rady Izb Rolniczych w sprawie zwrotu poda...

Do sądów w I kw. br. trafiło 21 tys. pozwów rozwodowych. Wzrost rdr. wynosi blis...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę