Zostało nam tylko veto Prezydenta RP

23 sierpnia 2012
Zdaniem Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC teraz tylko od naszej aktywności zależy czy aż do 2017 będziemy mieć pasze z GMO bowiem przegraliśmy ustawę o paszach w sejmie i senacie. Ustawa o zmianie ustawy o paszach jest teraz na biurku u Prezydenta RP, który ma czas do 3 września by podpisać lub odrzucić tę ustawę.
Dlatego ICPPC apeluje  o wysyłanie e-maili i listów do Pana Prezydenta o odmówienie podpisania Ustawy o zmianie ustawy o paszach.


Wystarczy napisać : Domagam się weta ustawy ozmianie ustawy o paszach. Chcę zdrowej i bezpiecznej żywności w Polsce. Nie chcę aby polski przemysł spożywczy kupując soję transgeniczną przyczyniał się do dewastacji środowiska naturalnego i niszczenia zdrowia i życia ludzi żyjących w sąsiedztwie upraw soi genetycznie zmodyfikowanej, która jest obficie polewana silnie toksycznym glifosatem. W Polsce mamy wiele bezpiecznych i sprawdzonych przez wieki roślin zapewniających zdrową i wartościową paszę dla zwierząt – mówi Jadwiga Łopata z  Międzynarodowej  Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi.POWIĄZANE

„Przyjęta przez Rząd nowelizacja ustawy biopaliwowej to cios w producentów rzepa...

Polityka Europejskiego Zielonego Ładu może się przyczynić do wzrostu zainteresow...

Spółka Energy Solution zaapelowała do rządu i władz instytucji nadzoru w kwestii...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę