BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Alltech zaprasza młodych i utalentowanych absolwentów uczelni wyższych do udziału w nowej edycji programu rozwoju kariery Alltech Career Development Program 2017

23 sierpnia 2016
Alltech zaprasza młodych i utalentowanych absolwentów uczelni wyższych  do udziału w nowej edycji programu rozwoju kariery Alltech Career Development Program 2017

[DUNBOYNE, Irlandia] – Wspaniałe możliwości czekają na 12 najlepszych absolwentów uczelni wyższych (I i II stopnia), którzy zostaną wyłonieni podczas rekrutacji do piątego corocznego programu rozwoju kariery Alltech Corporate Career Development Program. Firma Alltech zaprasza wszystkich absolwentów, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę z zakresu nauk przyrodniczych, weterynarii, biotechnologii, technologii informatycznych (IT), marketingu i finansów do składania aplikacji od 15 sierpnia do 30 września za pośrednictwem strony http://education.alltech.com/alltech-corporate-career-development-program. Sam program rozpocznie się w lutym 2017 r.                        

 

Celem firmy Alltech jest kształcenie przyszłych liderów branży rolniczej poprzez umożliwienie długofalowego rozwoju utalentowanym kandydatom w ramach programu rozwoju kariery prowadzonemu od 2012 roku. Program został stworzony przez Dr Aoife Lyons, dyrektora ds. inicjatyw edukacyjnych. Edukacja, rozwój i zaangażowanie mają kluczowe znacznie w wewnętrznej kulturze firmy Alltech, obecnie jednej z pięciu największych na świecie firm zajmujących się zdrowiem zwierząt.

 

„To życiowa szansa dla tegorocznych absolwentów na nawiązanie kontaktów z kolegami z innych krajów, rozwinięcie swoich umiejętności technicznych i interpersonalnych oraz wymianę innowacyjnych pomysłów”, twierdzi dr Lyons.

 

Uczestnicy wcześniejszych edycji programu rozwoju kariery mieli okazję zdobywać doświadczenie na wielu płaszczyznach, jak na przykład w zakresie audytu wewnętrznego w Ameryce Łacińskiej czy podczas organizacji i promocji odbywającego się co roku sympozjum ONE: The Alltech Ideas Conference, które zgromadziło przeszło 3000 uczestników z całego świata”, kontynuuje Dr Lyons. „Dokładamy wszelkich starań, aby połączyć zainteresowania absolwentów z potrzebami firmy Alltech”.

 

12-miesięczny, płatny program mentorski w pełnym wymiarze godzin pracy rozpocznie się intensywnym 3-miesięcznym szkoleniem w siedzibie głównej Alltech w Nicholasville w stanie Kentucky, gdzie absolwenci będą studiować zagadnienia takie jak zrównoważone zarządzanie energią, komunikacja, marketing oraz międzynarodowa działalność biznesowa. Następnie będą kontynuować szkolenie i rozwój, biorąc udział w zarządzaniu kluczowymi projektami w wybranych międzynarodowych biurach firmy pod opieką  i z pomocą kadry kierowniczej wyższego szczebla.

 

Tanja Marincich z Santiago w Chile dostała się do programu w ramach zeszłorocznej rekrutacji i kończy obecnie swój program szkoleniowo-rozwojowy w europejskim dziale finansów Bioscience Centre w Irlandii.

 

„Ten program nie tylko zapewnił mi natychmiastowy wgląd w wewnętrzne działanie międzynarodowej organizacji, ale również dał możliwość przyswojenia sobie sposobu działania i wartości rodziny firm z grupy Alltech”, powiedziała nam Tanja Marincich. „Pięć miesięcy temu zostałam gorąco przyjęta przez zróżnicowaną pod względem kulturowym grupę ludzi o otwartych umysłach, dzięki którym mogłam rozwijać swoje twarde i miękkie kompetencje. To coś więcej niż praca zespołowa, Alltech to miejsce, w którym wszystkie pomysły są dostrzegane, a dzięki programowi mogę być tego częścią”.

 

Kate Taylor z Northamptonshire w Anglii również została przyjęta do zeszłorocznej edycji programu i kończy swój staż w dziale globalnego wdrażania rozwiązań, w którym pracuje obecnie nad biznesplanem dla dwóch kluczowych rozwiązań Alltech.

 

„Dla mnie było to bardzo ekscytujące, wymagające uwagi i ambitne, a przy tym bardzo satysfakcjonujące doświadczenie, szczególnie jeśli chodzi o pracę przy konferencji ONE: The Alltech Ideas Conference”, mówi Kate Taylor. „Wciąż pracowałam nad innowacyjnymi projektami, o których istnieniu nie miałam wcześniej pojęcia. Świadomość, że moje pomysły wpłyną na przyszłość całej firmy, daje mi ogromne poczucie satysfakcji”.

 

Od kandydatów wymagana jest świetna umiejętność pracy zespołowej oraz zdolności komunikacyjne, a także płynna znajomość języka angielskiego; znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem. Dołączenie do tego zespołu  w ramach międzynarodowej organizacji otwiera drzwi do stymulującej, ambitnej i satysfakcjonującej kariery w przyszłości.

 

***

 

Firma założona przez irlandzkiego przedsiębiorcę i naukowca dr Pearse’a Lyons’a w 1980 roku, poprawia zdrowie i wydajność zwierząt, ludzi i roślin poprzez żywienie i innowacje naukowe z wykorzystaniem technologii fermentacji drożdżowej, alg oraz nutrigenomiki. Posiadając niemal 100 obiektów produkcyjnych na całym świecie, Alltech jest wiodącym producentem i przetwórcą drożdży oraz organicznych pierwiastków śladowych, a jego flagowy zakład przemysłowej produkcji alg zlokalizowany w Kentucky to jeden z dwóch tego rodzaju obiektów na świecie.   

 

Wiodąca zasada ACE wyznawana przez firmę  ma na celu szukanie i rozwój rozwiązań bezpiecznych dla zwierząt, konsumenta i środowiska i  jest aktywnie wspierana przez ponad  5000 członków zespołu na całym świecie.

 

Alltech jest jedyną prywatną firmą wśród 5 największych firm na świecie w branży zdrowia zwierząt. Daje to możliwości konkurencyjne pozwalające skupić się na potrzebach klientów oraz innowacyjnych i długofalowych projektach. Z siedzibą w Lexington, Kentucky w USA, Alltech jest obecny we wszystkich regionach świata. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.alltech.com/news

Biuro prasowe Alltech


POWIĄZANE

W wyniku spotkania, które odbyło się 1 grudnia, Ministerstwo Rozwoju Gmin, Teryt...

Anna Gembicka - nowo mianowana Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, bardzo poważnie...

1 grudnia 2023 roku w Warszawie, odbyło się cykliczne, piąte już branżowe wydarz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę