Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

AMBASADOR WŁOCH Z WIZYTĄ W PŁOCKIEJ FABRYCE

10 lipca 2023
AMBASADOR WŁOCH Z WIZYTĄ W PŁOCKIEJ FABRYCE

To wielki zaszczyt gościć Luca Franchetti Pardo, Ambasadora Włoch w Warszawie, w naszym zakładzie produkcyjnym w Płocku. Podczas wizyty ambasador Włoch miał okazję przekonać się o zaangażowaniu marki New Holland w dostarczanie rozwiązań poprawiających efektywność i wydajność rolnictwa przy wykorzystaniu najnowszych technologii. Produkcja w Polsce jest kluczowa i strategiczna dla CNH Industrial. Płocka fabryka specjalizuje się w produkcji kombajnów, hederów i prasach zwijających, które następnie trafiają do Klientów na całym świecie. Działania marki, zawsze koncentrują się na najnowszych technologiach, aby zapewnić rolnikom najlepsze innowacje.

 

Sean Lennon, Vice President New Holland Agriculture na Europę i Federico Bellotto, Business Director New Holland Agriculture na Polskę, Europę Wschodnią i Austrię, oprowadzili po zakładzie, prezentując procesy produkcyjne prowadzone w oparciu o najwyższe standardy wydajności i zrównoważonego rozwoju.

 

Rolnictwo jest jednym z głównych filarów polskiej gospodarki, a zakład w Płocku, który produkuje maszyny rolnicze New Holland, odgrywa kluczową rolę w tym sektorze. Rolnicy pełnią niezwykle istotną rolę producentów żywności, a praca wykonywana przez nich jest niezbędna z punktu widzenia całego społeczeństwa.

New Holland, jako jedyna marka w branży posiada fabrykę kombajnów zlokalizowaną w Polsce. Płocki zakład od ponad dwóch dekad produkuje żółte kombajny oraz sprzęt rolniczy, będąc jednym z filarów rolnictwa w Polsce i wpływając na rozwój regionu – w kontekście inwestycji oraz zatrudnienia.

 

Kluczowe tematy omawiane podczas wizyty to znaczenie i strategiczna rola polskiego rynku dla CNH Industrial, ochrona środowiska oraz wykorzystanie paliw alternatywnych, takich jak biometan w rolnictwie.

 

To dla nas zaszczyt, że mogliśmy gościć u nas tak znamienitego gościa. Chcę podkreślić, że New Holland, jako jedyna marka w branży posiada fabrykę kombajnów zlokalizowaną w Polsce – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager marki New Holland. –  Klienci wysoko cenią nasze produkty i polegają na nich w pracy, gdyż priorytetem marki New Holland jest maksymalizacja efektywności maszyn i oszczędność kosztów, jakie ponosi rolnik To dla nas powód do wielkiej dumy i satysfakcji. Nie wszyscy jednak wiedzą, że maszyny, które wyjeżdżają z fabryki w Płocku, to sprzęt tworzony w Polsce przy wykorzystaniu również myśli technicznej rodzimych specjalistów. Możemy być dumni z tego, że jest to sprzęt, który promuje i wspiera polską gospodarkę.

 

 

Na opinię o marce New Holland Agriculture składa się powodzenie naszych klientów, producentów upraw i inwentarza, dostawców, winnic i dzierżawców. Przygotowaliśmy dla nich najszerszą ofertę nowoczesnych produktów i usług: pełną linię sprzętu od traktorów przez maszyny żniwne ładowarki teleskopowe, prasy i sieczkarnie samobieżne oraz usługi finansowe dostosowane do ich potrzeb i możliwości przez specjalistę z dziedziny rolnictwa. Partnerem finansowym marki New Holland jest CNH Capital, która stanowi źródło finansowania kapitału obrotowego i floty dealerów oraz oferuje konkurencyjne rozwiązania w zakresie finansowania zakupów i leasingu przez klientów nowego, a także używanego sprzętu. Profesjonalna sieć dealerów na całym świecie oraz dążenie marki New Holland do doskonałości gwarantują wyjątkową obsługę każdego klienta. Więcej informacji na temat marki New Holland można znaleźć w witrynie internetowej www.newholland.com

New Holland jest marką CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) światowego lidera na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasięgiem działania. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.com

oprac. redakcja ppr.pl


POWIĄZANE

fot, ppr.pl NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność, Samoobrona i OPZZRIOR piki...

28 września – Światowy Dzień Jabłka. Z tej okazji Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolni...

Wraz z nadejściem jesieni rośnie zainteresowanie konsumentów alkoholami mocnymi....


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę