Aplikacja mobilna Kahoot!, która na całym świecie czyni naukę niesamowitą, startuje w Polsce

22 czerwca 2021
Aplikacja mobilna Kahoot!, która na całym świecie czyni naukę niesamowitą, startuje w Polsce

Oslo, Norwegia (15 czerwca 2021 r.) - Globalna platforma edukacyjna Kahoot! ogłosiła, że aplikacja mobilna Kahoot! pojawi się w języku polskim. Od czasu uruchomienia platformy Kahoot! skorzystało z niej przeszło 5 miliardów użytkowników z 200 krajów. Kahoot! zapewnia inspirujące doświadczenia edukacyjne uczniom na całym świecie – w klasie, w pracy i w domu.

 

Od powstania w 2013 roku Kahoot! przekształcił się z narzędzia do tworzenia quizów szkolnych w globalną platformę edukacyjną, która łączy i motywuje uczniów w każdym wieku. Teraz użytkownicy mogą korzystać z aplikacji Kahoot! i organizować wyzwania rozgrywane we własnym tempie, udostępniać treści edukacyjne oraz grać w kahooty na żywo w Internecie – po polsku i w dziesięciu innych językach.

 

Uważamy, że wprowadzenie aplikacji Kahoot! w języku polskim to ważny krok, by ułatwić naszym polskojęzycznym użytkownikom dostęp do tej formy nauki i sprawić, by stała się ona wyjątkowym doświadczeniem — komentuje Eilert Hanoa, Prezes Zarządu Kahoot!.

Zaangażowanie uczniów na całym świecie z Kahoot!

Kahoot! ułatwia nauczycielom wprowadzenie wciągających i zabawnych treści do każdej lekcji, sprawdzianu czy powtórki, niezależnie od tego, czy zajęcia odbywają się stacjonarnie czy online. Uczniowie w każdym wieku mogą grać w wyzwania Kahoot!, rywalizować z rówieśnikami w ligach edukacyjnych oraz wspomagać się fiszkami i różnymi trybami nauki podczas samodzielnego zdobywania wiedzy. Aplikacja doskonale zdaje egzamin również podczas spotkań towarzyskich — użytkownicy są w stanie wspólnie odkrywać, tworzyć i grać w gry Kahoot! na dowolny temat i dla dowolnej grupy wiekowej niezależnie od tego, gdzie przebywają. Firmowe zespoły korzystają z Kahoota! do angażowania pracowników w szkolenia, tworzenia prezentacji interaktywnych i realizowania bieżących działań, dzięki funkcji burzy mózgów i innych.

 

Rozszerzenie wsparcia językowego w Polsce dla milionów graczy Kahoot!

Uczniowie i nauczyciele w Polsce wrócili już do szkół, ale pandemia COVID-19 okazała się katalizatorem zmian w polskiej szkole i postawiła przed pedagogami wiele wyzwań w kwestii zdalnego nauczania. Ministerstwo Edukacji i Nauki organizuje projekty takie jak Lekcja:Enter, który ma na celu wzmocnienie umiejętności technologicznych tysięcy polskich nauczycieli do 2023 roku.

 

Kahoot! jest już rozpoznawalny w Polsce. W ubiegłym roku zarejestrowanych było tam 13 milionów czynnych graczy z Polski, w tym 1,5 miliona uczniów. Setki tysięcy polskich specjalistów uczy się, współpracuje i aktywnie działa z Kahoot! podczas pracy stacjonarnej i zdalnej.

Uczyń naukę w Polsce niesamowitą już dziś!

Aplikacja Kahoot! dostępna jest do pobrania w App Storedla iOS i w Google Playdla Androida. Dzieci i uczniowie mogą odkrywać naukę matematyki z Kahoot! DragonBox Algebra 5+ i Kahoot! DragonBox Algebra 12+, które są teraz dostępne we wszystkich jedenastu językach. Aby nauczyć się nowego języka za pomocą wciągających materiałów wizualnych i gier, użytkownicy mogą pobrać zestaw aplikacji Drops do nauki języków, wchodzących w skład rodzinnych aplikacji edukacyjnych Kahoot! na iOS lub Android.

 

Więcej szczegółów na temat nowego języka w aplikacji mobilnej Kahoot! można znaleźć w poście na blogu.

 

Zobacz Wiadomości Kahoot!, aby poznać najnowsze informacje.

O Kahoot!
Misją Kahoot! jest uczynienie nauki niesamowitą. Autorzy aplikacji pragną umożliwić wszystkim, w tym dzieciom, uczniom i pracownikom, odblokowanie pełnego potencjału edukacyjnego. Platforma pozwala każdemu użytkownikowi na wygodne tworzenie, udostępnianie i granie w angażujące gry edukacyjne. Wizją Kahoot! od 2013 roku jest stworzenie wiodącej na świecie platformy edukacyjnej. W ciągu ostatnich 12 miesięcy na platformie Kahoot! 1,6 miliarda graczy z ponad 200 krajów rozegrało 279 milionów gier. Rodzina aplikacji Kahoot! obejmuje również nagradzane aplikacje do nauki matematyki DragonBox, aplikację Poio do nauki czytania, aplikacje do nauki języków obcych Drops, platformy Actimo i Motimate dla pracowników i korporacji oraz Whiteboard.fi, internetową tablicę dla wszystkich szkoleniowców, nauczycieli i uczniów. Siedziba grupy Kahoot! znajduje się w norweskim Oslo, a biura firmy w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Finlandii, Estonii, Danii i Hiszpanii. Zagrajmy!

 

Biuro prasowe grupy Kahoot


POWIĄZANE

Polscy fani sportu z rakietą na korcie nie mają ostatnio powodów do narzekań. Na...

Porozumienie Rolnicze Zrzeszeń i Organizacji Drobiarskich występuje z APELEM ORG...

W niedalekiej przyszłości zrównoważone zarządzanie gospodarstwem stanie się obow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę