EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900
aAGROTECH_bilboard

Bank BNP Paribas z nową ofertą dla sektora agro

21 września 2021
Bank BNP Paribas z nową ofertą dla sektora agro

Już 20 września wystartowała kolejna kampania promocyjna. W ramach oferty Bank BNP Paribas proponuje nowym i obecnym Klientom prowadzącym działalność rolniczą, szereg usług finansowych nawet bez prowizji, a także z niższą marżą. Możliwe jest uzyskanie finansowania na dowolny cel związany z rozwojem gospodarstwa. Kampania potrwa do końca listopada.

- Rolnicy i przedsiębiorcy z sektora agro już przyzwyczaili się, że mogą liczyć na naszą ofertę w tym okresie roku, kiedy planują swoje inwestycje lub potrzebują środków na bieżącą działalność związana z dokończeniem zbiorów i pracami związanymi z oziminami. Jako lider finansowania tego sektora w Polsce, odpowiadamy na zapotrzebowanie ze strony naszych Klientów i wracamy do nich ze sprawdzoną ofertą. Chcemy zapewnić im poczucie bezpieczeństwa i stabilności – tłumaczy Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

W ramach Agro Ofensywy dostępne są m.in. kredyty Agro Ekspres, Agro Progres i Agro Rzeczówka Light. Bank BNP Paribas nie pobierze prowizji za ich udzielenie, a marża może być obniżona, jeśli Klient zdecyduje się na ubezpieczenie w wymaganym przez bank wariancie.

Kredyt Agro Ekspres to kredyt odnawialny, udzielany w rachunku bieżącym zabezpieczony hipoteką. Pieniądze – nawet do 2 mln złotych – mogą być przeznaczone na dowolny cel związany z gospodarstwem rolnym.

Kredyt Agro Progres to rozwiązanie służące finansowaniu inwestycji w gospodarstwie i refinansowaniu już poniesionych nakładów inwestycyjnych. Okres kredytowania może wynieść nawet 30 lat, a spłatę kapitału da się dopasować do sezonowości przychodów.

Kredyt Agro Rzeczówka Light jest przeznaczony na zakup rzeczowych środków do produkcji rolnej lub na sfinansowanie instalacji fotowoltaicznej.

Wśród dodatkowych bonusów znalazły się także obniżone marże kredytów dla Klientów, którzy polecają produkty z promocji. Bonus mogą otrzymać również Klienci, którzy posiadają certyfikat ekologiczny albo są w procesie konwersji (czas przygotowujący do certyfikacji ekologicznej) lub prowadzą gospodarstwa posiadające certyfikat zrównoważonego rolnictwa. Kredyty to jednak nie wszystko, co Bank BNP Paribas oferuje w ramach promocji do 30 listopada. Klienci mogą liczyć także na niższą prowizję i marżę w przypadku wybranych produktów leasingowych. Dzięki temu łatwiej można wyposażyć gospodarstwo w maszyny czy urządzenia rolnicze.

W okresie promocji dla nowych Klientów będzie dostępny rachunek bieżący w ramach Konta Otwartego na Agrobiznes - za darmo przez 6 miesięcy. Tę promocję można połączyć z kolejną promocją Money Back – zwrotem 2% wartości od każdej transakcji bezgotowkowej za płatności wykonane kartą debetową Debit Mastercard Business w PLN wydaną do nowo założonego rachunku. W ten sposób w ciągu pół roku można uzyskać premie w wysokości do 600 zł.

Dużym ułatwieniem jest również bezpłatny dostęp do wszystkich narzędzi znajdujących się na portalu agronomist.pl. Jego użytkownicy mogą korzystać m.in. z kalkulatora azotowego, który ułatwia wyliczenie, ile azotu zawierają nawozy wytwarzane w danym gospodarstwie i czy te wartości są zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Czytelnicy mogą też w prosty sposób śledzić notowania średnich cen produktów rolnych na świecie, korzystać z serwisu pogodowego, kalendarza wydarzeń branżowych oraz kalkulatora kredytu, a także kilku narzędzi rolnictwa precyzyjnego, w tym satelitarnego monitoringu pól.

Dodatkowo Klienci, którzy wpłacają gotówkę, korzystając z wpłatomatów, zyskali od niedawna możliwość wpłat w urządzeniach Planet Cash oraz Euronet w Polsce za 0 zł (z dotychczasowych 0,5% min. 10 zł.) Ta promocja potrwa aż do końca sierpnia 2022 r.

Klienci ubiegający się o produkty kredytowe w ramach promocji mogą wnioskować o przyznanie kilku kredytów jednocześnie. Warunkiem skorzystania z oferty jest posiadanie przez Klienta zdolności kredytowej oraz spełnienie innych warunków przyznania produktu.

Szczegóły dostępne na stronie: https://www.bnpparibas.pl/rolnicy/kredyty/oferta-specjalna-dla-rolnikow


POWIĄZANE

Uwaga na lukę: luka w finansowaniu handlu światowego wynosząca 30 bln USD w opin...

Jak obecny poziom stóp procentowych i poziom PKB przekłada się na rynek leasingu...

Komisja Europejska opublikowała wczoraj dwa komunikaty z okazji 30 rocznicy pows...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę