Bank BNP Paribas zaprasza na Food & Agro Conference 2020 - doroczną Agrokonferencję w nowej odsłonie

16 października 2020
Bank BNP Paribas zaprasza na Food & Agro Conference 2020 - doroczną Agrokonferencję w nowej odsłonie

Piętnasta, jubileuszowa Agrokonferencja Banku BNP Paribas odbędzie się już 22 października. Coroczne wydarzenie dedykowane sektorowi rolno-spożywczemu zyskuje wymiar międzynarodowy i przekształca się w Food&Agro Conference 2020. Wystarczy się zarejestrować, aby na żywo śledzić online dyskusje grona międzynarodowych ekspertów.

- Cieszymy się, że nasze konferencje stały się żelaznym punktem w kalendarzu wydarzeń sektora rolno-spożywczego. Co roku staramy się poruszać aktualne tematy, którymi żyje ta branża. Tegoroczna konferencja będzie jednak inna niż dotychczasowe. Przede wszystkim staje się wydarzeniem międzynarodowym. Zyskuje też nową nazwę, która lepiej odzwierciedla widoczny już wcześniej szerszy zakres tematyczny naszych wydarzeń. W tym roku w gronie prelegentów z Polski i zagranicy dyskutować będziemy o dominujących trendach i nowych rozwiązaniach. Dzięki formule online konferencja będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych osób – tłumaczy Bartosz Urbaniak, Szef Bankowości Agro BNP Paribas na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę.

Aby wziąć udział w Food&Agro Conference 2020, należy zarejestrować się na stronie: https://www.agrokonferencja.com/rejestracja. Streaming konferencji dostępny będzie 22 października od godz. 10:00.


 

W programie znajdzie się m.in. panel makroekonomiczny, w którym uczestniczyć będą: Zuzanna Skalska, analityczka trendów, właścicielka 360Inspiration, partner zarządzający FutureS Thinking Group,  Jerzy Plewa, wieloletni Wiceminister Rolnictwa, Dyrektor Generalny w Komisji Europejskiej ds. Rolnictwa i Obszarów Wiejskich (2013-19), obecnie ekspert Team Europe oraz Bartosz Urbaniak, Szef Bankowości Agro na Europę Środkowo-Wschodnią i Afrykę, Banku BNP Paribas. O zrównoważonej produkcji żywności opowie Richard Cope, Starszy Konsultant ds. Trendów, Mintel, natomiast David Jago, Główny Konsultant, Mintel przedstawi trendy związane z naturalnością i zdrowiem. W drugiej części dnia odbędą się dwie równoległe sesje networkingowe w języku polskim i angielskim.

Agrokonferencja, której pomysłodawcą i organizatorem jest Bank BNP Paribas, odbywa się regularnie od 2006 roku. Rokrocznie gromadzi przedsiębiorców z sektora rolno-spożywczego, stanowiąc okazję do spotkania z przedstawicielami banku, wymiany poglądów oraz merytorycznej dyskusji na tematy aktualne i ważne dla producentów, przetwórców, dostawców i dystrybutorów działających w ekosystemie produkcji żywności.

 

infowire.pl


POWIĄZANE

Dlaczego powinniśmy zainteresować się globalnym Południem? ● Około 768 milionów ...

Ubezpieczyciele notują rekordową liczbę szkód spowodowanych zjawiskami pogodowym...

Aż 40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa. Prawie połowa Europej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę