CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

Bank Pekao S.A. na 25-lecie WOŚP

16 stycznia 2017
Bank Pekao S.A. na 25-lecie WOŚP

Po raz 19-sty Bank Pekao S.A. będzie Bankierem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 2 tysiące Pracowników wesprze wolontariuszy, przeliczając i sortując pieniądze, 200 Pracowników przyłączy się do charytatywnego biegu. By podkreślić wyjątkowość Finału, Bank Pekao S.A. przekaże też dodatkowe 400 tysięcy złotych na zakup pomp insulinowych i fantomów do nauki pierwszej pomocy. 

Jak co roku przygotowana została limitowana edycja karty Pekao WOŚP.

Podczas 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będą zbierane środki na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

W dzień Finału, 15 stycznia 2017 r., już po raz 19-sty Bank Pekao zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od rana 2 tysiące Pracowników Banku będzie wspierać kwestujących wolontariuszy w całym kraju, przyjmując, sortując i przeliczając zebrane do puszek pieniądze. Dodatkowo, podobnie jak w ubiegłym roku, Bank wyposaży wolontariuszy w 300 terminali POS, dzięki czemu, Ci, którzy nie będą mieli przy sobie gotówki, będą mogli wesprzeć Orkiestrę, dokonując wpłaty kartą, bądź smartfonem z aplikacją płatności mobilnych.

W finałową niedzielę, reprezentacja Banku – Pracownicy i ich rodziny pobiegną w organizowanym w Warszawie biegu „Policz się z cukrzycą”. Podobnie jak w ubiegłych latach, Bank sfinansuje start 200 biegaczy. Pieniądze uzyskane z pakietów startowych, Fundacja przeznaczy na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz fantomów do nauki pierwszej pomocy.

Tym razem pomp insulinowych i fantomów będzie jeszcze więcej. Z okazji jubileuszowego finału, Bank Pekao postanowił dodatkowo przeznaczyć po 200 tys. złotych – w sumie 400 tys. złotych – na dwie akcje: zakup pomp insulinowych i fantomów do nauki pierwszej pomocy.

Na zakup pomp insulinowych zostaną również przekazane środki pochodzące ze zbiórki przeprowadzonej przez Pracowników Banku. Zbiórka odbywa się w następującej formule: od 19 grudnia 2016 r. do 20 stycznia 2017 r. Pracownicy Banku wpłacają środki na specjalne, dedykowane konto, a następnie uzbierana kwota jest zwiększana w ramach programu „Dary do Pary” prowadzonego przez Fundację UniCredit.

Również od 19 grudnia 2016 r. można zamawiać kartę debetową Pekao WOŚP w nowych orkiestrowych barwach. Projektantem wizerunku karty jest sam Jurek Owsiak. Kartę debetową można zamówić przez stronę internetową lub w oddziałach Banku Pekao.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Oszacowaliśmy, że w ciągu pięciu lat w związku z efektem handlowym wdrożenia umo...

Dwie deklaracje: na temat unijnej dyrektywy w sprawie odnawialnych źródeł energi...

Dla polskich eksporterów jaj spożywczych w skorupkach pierwszą połowę roku 2017 ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę