CTR_80917FestiwalZupSwiata_250817_750

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze będą oferować kredyt na zakup maszyn firmy Ursus

19 stycznia 2017
Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze będą oferować kredyt na zakup maszyn firmy Ursus

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A., w imieniu i na rzecz zrzeszonych Banków Spółdzielczych, podpisał umowę o współpracy z firmą Ursus SA, producentem maszyn i urządzeń rolniczych.

 

Bank BPS oraz zrzeszone Banki Spółdzielcze, które przystąpią do przedsięwzięcia, będą oferowały Klientom Kredyt Fabryczny URSUS na zakup ciągników, maszyn i urządzeń firmy Ursus SA. Oferta skierowana jest do osób i firm rozpoczynających lub prowadzących działalność rolniczą lub gospodarczą.

 

Podstawowe parametry Kredytu Fabrycznego URSUS:

  • wkład własny od 0%

  • okres kredytowania do 15 lat

  • okres karencji w spłacie kapitału do 12 miesięcy

  • raty malejące

  • stawka referencyjna WIBOR3M

 

- Banki Spółdzielcze z Grupy BPS są naturalnymi partnerami środowisk wiejskich. Wspierają rolników i wykonywaną przez nich pracę od przeszło 150 lat. Bank BPS wyrasta z tych tradycji - od początku swojej działalności współpracuje z rzemiosłem, przemysłem i rolnictwem, większość naszego portfela kredytowego stanowią przedsiębiorstwa z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, w tym rolnicy. Bardzo cieszę się z podpisania umowy z firmą Ursus. Kredyt, który wspólnie przygotowaliśmy stanowi doskonałe uzupełnienie naszej oferty produktowej i pozwoli nam jeszcze bardziej rozszerzyć działania na rzecz agrobiznesu – powiedział Zdzisław Kupczyk, Prezes Zarządu Banku BPS.

 

Z 1,5 mln wszystkich ciągników użytkowanych obecnie w Polsce połowa to ciągniki marki Ursus. Oferujemy rolnikom nowoczesny, niezawodny i dopasowany do ich potrzeb sprzęt rolniczy. Dodatkowo ubiegły rok był dla nas rekordowy pod względem sprzedaży nowych ciągników.To pokazuje, że Ursus to marka o ogromnym potencjale. Mam nadzieję, że umowa z Bankami Spółdzielczymi z Grupy BPS, która zapewnia naszym klientom atrakcyjne warunki finansowania przełoży się na dostępność naszych produktów dla rolników, a to z kolei wpłynie na zwiększenie sprzedaży ciągników – powiedział Karol Zarajczyk, Prezes spółki Ursus SA.

 

***

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. działa na polskim rynku od 2002 roku. Łączy funkcje banku zrzeszającego oraz komercyjnego. Poprzez sieć liczącą 45 placówek oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Zrzeszając 355 banków spółdzielczych, tworzy największe zrzeszenie banków spółdzielczych w Polsce. Sektor bankowości spółdzielczej funkcjonuje od 150 lat. Bank BPS S.A. jak i zrzeszone banki spółdzielcze opierają się wyłącznie na rodzimym kapitale oraz kultywują polski charakter. Bankowość spółdzielczą wyróżnia jej relacyjny charakter, który kładzie nacisk na budowanie długotrwałych i bliskich relacji z Klientami. Bank BPS S.A. oraz banki spółdzielcze to instytucje prospołeczne i silnie zaangażowane w działalność charytatywną na rzecz swoich lokalnych środowisk. Więcej na www.bankbps.pl i www.grupabps.pl

Zespół Komunikacji Banku BPS S.A.


POWIĄZANE

Senat opowiedział się w piątek za ustawą dot. ustanowienia 12 lipca Dniem Walki ...

Senat przyjął w piątek ustawę o ochronie zdrowia zwierząt nie wnosząc do nich po...

Finalizacja przejęcia przez Bayer koncernu Monsanto jest przewidziana na począte...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę