dnikukurydzy_210818

Będzie pomoc w zakresie działania 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe"

19 stycznia 2018
Będzie pomoc w zakresie działania 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe"

11 stycznia br. w siedzibie Ministerstwa Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej miało miejsce spotkanie, którego celem było omówienie spraw związanych z uruchomieniem pomocy dostępnej w ramach działania 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe", która finansowana jest z budżetu Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze" (otwórz). Podczas spotkania ustalono, że nabór wniosków o dofinansowanie rozpocznie się po zakończeniu XXIII Krajowej Konferencji - Szkoleniu Hodowców Karpia, gdzie jednym z punktów będzie omówienie przez przedstawicieli ARiMR zasad przyznawania pomocy w ramach działania 2.5 "Akwakultura świadcząca usługi środowiskowe".

Zgodnie z zapewnieniami Prezesa Polskiego Towarzystwa Rybackiego - organizatora konferencji - wstęp na szkolenie w części poświęconej omówieniu zasad przyznawania pomocy w ramach działania 2.5 będzie miał charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych.

W związku z tym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje, że przeprowadzenie naboru wniosków w ramach tego działania planowane jest w terminie od 13 do 28 lutego 2018 r.

Zgodnie z § 38 ust. 5 rozporządzenie Ministra Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej z dnia 28 lutego 2017 r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania, wypłaty i zwrotu pomocy finansowej oraz wysokości stawek tej pomocy na realizację działań w ramach Priorytetu 2 - Wspieranie akwakultury zrównoważonej środowiskowo, zasobooszczędnej, innowacyjnej, konkurencyjnej i opartej na wiedzy, zawartego w Programie Operacyjnym "Rybactwo i Morze" (otwórz) Prezes Agencji udostępnia wzór wniosku o dofinansowanie nie później niż 14 dni przed dniem rozpoczęcia terminu składania wniosków o dofinansowanie.

 

ARiMR


POWIĄZANE

Motywem przewodnim polskiego stoiska narodowego, podczas targów World Travel Mar...

Hodowla koni w Polsce może być finansowana ze sprzedaży zakładów na gonitwy koni...

Komisja Europejska w czwartek po raz kolejny podniosła prognozy wzrostu gospodar...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę