Targi_china_210519-750

Beskidzki Dom Zielin “Przytulia” w Brennej nominowany w ogólnopolskim konkursie! Zapraszamy do głosowania

25 marca 2019
Beskidzki Dom Zielin “Przytulia” w Brennej nominowany w ogólnopolskim konkursie! Zapraszamy do głosowania

Informujemy, że Beskidzki Dom Zielin “Przytulia” w Brennej został nominowany w konkursie “Top Inwestycje Komunalne”, organizowanym przez ogólnopolski serwis PortalSamorzadowy.pl i przeszedł do jego drugiego etapu. To dla nas duże wyróżnienie, ponieważ jury wybrało zaledwie 25 realizacji z terenu całego kraju. Jeszcze niedawno cieszyliśmy się z otwarcia Beskidzkiego Domu Zielin “Przytulia”, a dzisiaj zachęcamy do głosowania➡https://www.portalsamorzadowy.pl/konkurs/top-inwestycje-komunalne-2019,48/ Wierzymy, że dzięki tej inicjatywie nasz projekt ma szansę stać się kultowym miejscem na mapie regionu Beskidu Śląskiego!

 

Od momentu otwarcia Dom Zielin odwiedziło ponad 2 tysiące gości.

Dobrze zaprojektowana i bogata merytorycznie wystawa świetnie trafia zarówno do dzieci, jak i osób dorosłych. Na potrzeby projektu zaadaptowany został przedwojenny budynek Starego Kina, którego walory stanowią przykład dawnej architektury regionalnej. Przeprowadzona przez Gminę rewitalizacja sprawiła, że budynek odzyskał dawną świetność.

 

Kameralna scena i przestrzeń wewnątrz, czynią Przytulię doskonałym miejscem na spektakle, koncerty, wykłady oraz spotkania lokalnej społeczności. Realizacja przedsięwzięcia była możliwa, dzięki środkom finansowym pozyskanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach programu Interreg V-A Republika Czeska- Polska.Więcej o projekcie: http://media.highlandersdigital.com/clients/3337/pr/413060/swiat-skupiony-wokol-ziol-jedyny-taki-dom-w-polsce
infowire.pl


POWIĄZANE

− Rolnictwo to ważna gałąź polskiej gospodarki i jest fundamentem naszego bezpie...

Pojawiły się doniesienia, że Ukraina i UE podjęły rozmowy w sprawie modyfikacji ...

Ponad 1200 uczestników, miesiące przygotowań i niesamowite emocje – za nami fina...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę