BNP Paribas na AGRO SHOW w Bednarach, w 100. rocznicę finansowania rolnictwa

18 września 2019
BNP Paribas na AGRO SHOW w Bednarach, w 100. rocznicę finansowania rolnictwa

Międzynarodowa wystawa rolnicza AGRO SHOW odbywająca się po raz 21. w Bednarach k. Poznania między 19-22 września to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć BNP Paribas – Banku o stuletniej tradycji finansowania polskiego rolnictwa.

- W tym roku zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska, które wystrojem będzie nawiązywało do obchodzonego w tym roku jubileuszu 100 lat obecności Banku na rynku agro. Dla naszych gości przygotowaliśmy jubileuszowe atrakcje, ale przede wszystkim, przestrzeń do rozmów biznesowych oraz strefę poświęconą usługom dostępnym na portalu Agronomist.pl – mówi Maciej Piskorski, Dyrektor Departamentu Produktów Agro w Banku BNP Paribas.

Bank BNP Paribas ma w swojej ofercie kredyty sprofilowane specjalnie dla branży rolnej oraz rozwiązania leasingowe i faktoringowe. Na Targach Bank przedstawi najnowszą promocją dotyczącą finansowania rozwiązań nawodnieniowych w rolnictwie. Do końca roku kredyty na  ten cel będą dostępne z prowizją 0% za ich udzielenie. Bank wraz ze swoimi partnerami prowadzi również portal Agronomist.pl, który jest pierwszą w branży platformą, dającą dostęp do profesjonalnej wiedzy i narzędzi przydatnych rolnikom oraz firmom przetwórczym. W jednej ze stref stoiska w Bednarach odbędą się spotkania z partnerami Banku dostarczającymi narzędzi do tego portalu. W sobotę i niedzielę o 12:30 Bank zaprasza na „Śniadanie z influencerami” będącymi współtwórcami Agronomist.pl.

Stoisko BNP Paribas podczas 21. edycji AGRO SHOW będzie znajdowało się w sektorze C pod nr 297. Można je odwiedzać codziennie od 9.00 do 17.00, również w czwartek, czyli w dniu branżowym, kiedy wstęp na wydarzenie mają głównie profesjonaliści, właściciele dużych gospodarstw rolnych.

AGRO SHOW jest jedną z największych i najważniejszych plenerowych wystaw rolniczych w Europie. Doroczna impreza jest okazją do zapoznania się z najnowocześniejszą techniką rolniczą, a także do spotkań i wymiany poglądów, m.in. podczas debat organizowanych w ramach wystawy. W ubiegłorocznej edycji wzięło udział 120 wystawców, a ich stoiska odwiedziło blisko 140 tys. rolników.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

W związku ze zbliżającym się przyjęciem zmienionych wieloletnich ram finansowych...

Na sesji 27 maja 2020 r. zrealizowano pierwsze transakcje w systemie notowań jed...

Doświadczyliśmy wolnego czasu, wspólnego przygotowywania posiłków i jedzenia w r...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę