aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Centralne Targi Rolnicze

1 grudnia 2017
Centralne Targi Rolnicze
MRiRW

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Krzysztof Jurgiel uczestniczył w ceremonii otwarcia Centralnych Targów Rolniczych, które rozpoczęły się w Nadarzynie.

Po ubiegłorocznym sukcesie jest to drugie wydanie targów. Tegoroczne edycja to też seria spotkań branżowych. W ciągu trzech targowych dni odbędą się np. IV Forum Sektora Wołowiny, Europejska Konferencja Producentów Owoców i Warzyw czy Forum Branży Drobiarskiej. Tematyka współpracy międzynarodowej będzie również poruszana w trakcie Europejskiego Forum Młodych Rolników oraz Polsko-Ukraińskiego Forum Branży Rolno-Spożywczej. Dodatkowo, w trakcie targów zostanie rozstrzygnięta II edycja konkursu „Złoty Żuraw”, do którego zgłaszane są polskie produkty z sektora maszyn i urządzeń dla rolnictwa, nawozów, środków ochrony roślin, pasz i nasion, żywności i innych produktów oraz usług związanych z działalnością rolniczą.

Minister Jurgiel spotkał się z uczestnikami IV Forum Sektora Wołowiny oraz odwiedził stoiska targowe, w tym również w specjalnej strefie Kół Gospodyń Wiejskich można było podziwiać rękodzieło i degustować smakołyki, przygotowane przez koła ze wszystkich regionów Polski.

 

MRiRW


POWIĄZANE

Polacy zadowoleni z transformacji energetycznej. Blisko co drugi badany potwierd...

Mazurska Manufaktura S.A., specjalizująca się w produkcji kraftowych alkoholi mo...

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przypomina, że zbliża się termi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę