GUS_230920_750x100_stat

Charytatywny Trening Runmageddon w Łodzi

27 marca 2019
Charytatywny Trening Runmageddon w Łodzi

4 kwietnia br. w Łodzi odbędzie się wyjątkowy trening Runmageddonu. Uczestnicy wezmą w nim udział, by wspólnie przygotować się do startu w ekstremalnym biegu z przeszkodami oraz, aby pomóc choremu chłopcu. 

Już 4 kwietnia br. osoby, które myślą o starcie w ekstremalnym biegu z przeszkodami będą mogły wziąć udział w Charytatywnym Treningu Runmageddonu.  Podczas wydarzenia trenerzy Runmageddonu: Tomasz Prykowski oraz Michał Kuczamer pokażą, w jaki sposób można przygotować się do pokonywania ekstremalnych przeszkód. Uczestnicy będą mogli przetestować swoją zwinność i siłę na takich konstrukcjach jak: Fireman, Ukośna, Rig oraz wspinając się po linie.

Łódzki trening Runmageddonu pozwoli poznać tajniki przygotowań do najpopularniejszego w Polsce ekstremalnego biegu z przeszkodami, a także będzie okazją do pomocy potrzebującemu chłopcu, który urodził się z poważną wadą serca, wątroby i płuc. Połowa dochodu ze sprzedaży biletów na trening trafi do rodziców Antosia Trębińskiego, którzy zbierają na ratującą życia operacje synka.

Trening odbędzie się 4 kwietnia 2019 w parku ks. J. Poniatowskiego. Chętni trenować będą w dwóch seriach. Pierwsza z nich wystartuje o godzinie 17:00, a druga 18:30. Każda trwać będzie około 1,5 godziny i zakończy się 1-minutowym challengem, którego zwycięzcy otrzymają voucher zniżkowy o wartości 20% na dowolny event. Więcej informacji: https://www.runmageddon.pl/imprezy/charytatywny-trening-runmageddon-park-poniatowskiego-lodz-04-04-2019

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi w swojej odpowiedzi z dnia 13 października ...

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, realizując wniosek z V Posiedzenia Krajowej...

Zbliża się termin składania oświadczeń o spełnieniu warunku 140 dni wypasu dla w...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę