Choinkowy Las po raz trzeci pomaga dzieciom chorym na raka

8 grudnia 2020
Choinkowy Las po raz trzeci pomaga dzieciom chorym na raka
Newseria Lifestyle

Wszystkie jodły i świerki z Choinkowego Lasu są magiczne! Są gęste i rozłożyste, pachną świętami, a w dodatku kupując je, pomagamy małym wojownikom z wrocławskiej kliniki onkologicznej Przylądek Nadziei! Każdego roku leczy się tutaj blisko 2000 dzieci z całej Polski.

 

Jak co roku, 10 zł ze sprzedaży każdego świerka czy jodły trafiło na leczenie i opiekę nad dziećmi z Przylądka Nadziei! W tym roku wyrósł kolejny choinkowy las! Teraz są już trzy! Dwa we Wrocławiu i jeden w Legnicy. Wszystkie zapraszają do przebierania w świątecznych drzewkach i pomagania małym wojownikom!

 

W tym roku 10 złotych z każdego kupionego w Choinkowym Lesie drzewka przeznaczane jest na profesjonalną, całodobową opiekę psychologiczną dla małych pacjentów i ich rodzin. W obecnym czasie jest ona szczególnie potrzebna. Dzieci i ich opiekunowie, od miesięcy zamknięci są w szpitalnych salach, których nie wolno im opuszczać. Bliskich mogą widywać jedynie za oknem kliniki lub za pośrednictwem komputera czy smartfona. Dlatego wsparcie psychologa jest dla małych pacjentów i ich rodzin bezcenne! W Przylądku Nadziei taką profesjonalną opiekę zapewniają psycholodzy z unikalnego w skali kraju projektu Klinika Mentalna.

 

W Choinkowym Lesie każdy znajdzie coś dla siebie!  Są tu jodły kaukaskie, jodły kalifornijskie, świerki srebrne oraz świerki pospolite. Choinki cięte i doniczkowe. Od 40 cm do 7 metrów! Na każdym stoisku do wyboru jest blisko 400 drzewek, które możemy obejrzeć z każdej strony, jak w prawdziwym lesie! Choinkowi eksperci z Green Partners przywitają każdego z szerokimi uśmiechami, pomogą wybrać drzewko i zamontują je do stojaka w kilka sekund!

Choinkowy Las dla Przylądka Nadziei to wspólna idea Green Partners i Fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową". W ubiegłym roku we Wrocławiu i Legnicy sprzedano ponad 1200 choinek! W tym roku pobijmy rekord!

Choinkowe Lasy we Wrocławiu:
 

Stadion Wrocław, al. Śląska 1, brama A

Czynny codziennie od 4 do 23 grudnia

w godzinach 9.00 - 21.00

 

Tor Wyścigów Konnych Partynice, ul. Zwycięska 2

Czynny codziennie od 5 do 23 grudnia

w godzinach 9.00 - 21.00

 

Choinkowy Las w Legnicy

ul. Fabryczna, naprzeciwko “CH bi1”

Czynny codziennie od 8 do 23 grudnia

w godzinach 9.00 - 21.00

 

Cały asortyment można zobaczyć na www.choinkowylas.com

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Dlaczego powinniśmy zainteresować się globalnym Południem? ● Około 768 milionów ...

Ubezpieczyciele notują rekordową liczbę szkód spowodowanych zjawiskami pogodowym...

Aż 40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa. Prawie połowa Europej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę