CNH Industrial oraz Case IH i STEYR ogłaszają zmiany w kierownictwie marek rolniczych na region EMEA

6 września 2017

Spółka CNH Industrial ogłosiła zmianę na poziomie kierownictwa wyższego szczebla w ramach marek rolniczych Case IH i STEYR w regionie EMEA.

 

Przez ostatnie 7 lat Matthew Foster piastował stanowisko Vice-President Case IH i STEYR na region EMEA, odpowiadając za reprezentowanie obydwu marek na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. W tym okresie z powodzeniem dowodził tym segmentem działalności, stawiając czoła wyzwaniom, wprowadzając innowacyjne modele do segmentu ciągników o dużej mocy oraz kierując wdrażaniem udoskonaleń w serii maszyn Axial Flow, dzięki czemu modele te sprostały oczekiwaniom rolników prowadzących swoje gospodarstwa w regionie EMEA.

 

Jednocześnie Matthew pracował nad rozwinięciem i umocnieniem sieci dilerów i importerów na obszarze całego regionu. Włożył dużo wysiłku w powołanie nowych punktów w wielu krajach, dzięki czemu sieć wpływów stała się większa, a wraz z nią wzrósł poziom sprzedaży.

 

W swojej nowej roli Matthew będzie odpowiadał za komercyjny rozwój wszystkich marek rolniczych spółki CNH Industrial w regionie EMEA, zaś głównym obszarem jego odpowiedzialności będzie wzmacnianie nowych i istniejących systemów, procesów i rozwiązań celem dalszego rozwijania działalności spółki.

 

Stanowisko Vice-President Case IH i STEYR na region EMEA obejmie Thierry Panadero, który dołącza do zespołu CNH Industrial z zewnątrz i wnosi ze sobą ponad 17 lat doświadczenia wypracowanego podczas pracy dla firmy Claas, producenta ciągników, kombajnów i sieczkarni. W latach 2011-2014 zajmował stanowisko CEO firmy Claas we Francji, zaś w kwietniu 2014 r. został CEO ds. sprzedaży globalnej na region Europy Zachodniej, mając pod sobą 1 500 pracowników oraz zarządzając przedsiębiorstwem generującym obrót na poziomie 1,5 miliarda euro w dziesięciu krajach działalności za pośrednictwem czterech przedstawicielstw handlowych oraz czterech importerów.

 

– Pragniemy podziękować Matthew za wspaniałą pracę w ciągu tych 7 lat. Miał ogromny udział w rozwoju marek Case IH i STEYR w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce – mówi Andreas Klauser, Brand President Case IH i STEYR.

 

– Życzymy mu powodzenia w nowej roli i cieszymy się, że marki rolnicze CNH Industrial będą czerpały z jego wiedzy i doświadczenia.

 

– Jednocześnie witamy Thierry’ego w zespole Case IH i STEYR. Thierry ma ogromne doświadczenie w pracy w sektorze rolniczym i jestem pewien, że dzięki jego wiedzy poczynimy dalsze postępy oraz będziemy wciąż rozwijać naszą działalność i poszerzać swoją obecność w regionie.

 

 

 

 

 

CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) jest światowym liderem na rynku dóbr kapitałowych. Firma szczyci się ugruntowanym doświadczeniem przemysłowym, szeroką gamą produktów i globalnym zasięgiem działania.


Więcej informacji znajduje się na stronie: www.cnhindustrial.comBiuro prasowe CNH Industrial Polska Sp. z o.o.


POWIĄZANE

Premier Litwy Saulius Skvernelis zaapelował w środę do Polski o jak najszybsze r...

Z powodu częściowego zaprzestania operacji przez rząd amerykański (tak zwany „go...

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski będzie uczestniczył w targach "Zielo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę