CYKORIA – Przygotuj się, wkrótce szkoła!

25 sierpnia 2017
CYKORIA – Przygotuj się, wkrótce szkoła!

Wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny. Jakimi produktami warto zapełnić sklepowe półki, żeby zadowolić klientów i zapewnić sobie maksymalny zysk?


- Polacy coraz większą uwagę zwracają na to, co jedzą i zdają sobie sprawę z tego, że dieta wpływa w znaczący sposób na ich zdrowie – mówi Jerzy Kurowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Cykoria S.A. - Szczególną uwagę przykładają do przekąsek, spożywanych przez najmłodszych. Obecny w naszym kraju prozdrowotny trend sprawia, że współczesny konsument coraz częściej czyta etykiety i stara się wybrać dla swojego dziecka wszystko to, co najlepsze. Aby odpowiedzieć na jego potrzeby warto zaopatrzyć nasz sklep w zdrowe, wartościowe produkty, do których niewątpliwie należą owocowe chipsy, dedykowane zarówno dzieciom jak i osobom dorosłym. Wiemy, że we współczesnym Świecie ważny jest nie tylko naturalny charakter produktów, ale i smak, dlatego stworzyliśmy chipsy, odpowiadające nawet najwybredniejszym klientom. W naszej ofercie znajdują się produkty z jabłek i gruszek, z dodatkiem cukru, lub bezcukrowe, naturalne, które zostały wyprodukowane z polskich owoców. Teraz konsument sam może zdecydować, na co ma ochotę i co zapakuje do plecaka swojego dziecka.


Co przemawia za obecnością owocowych chipsów w sklepie? Z pewnością ich prozdrowotny charakter. Grusie i Jabcusie produkowane są specjalną metodą, pozwalającą na zachowaniu wartości odżywczych, zbliżonych do świeżych owoców. Paczka chipsów doskonale może zastąpić porcję warzyw i owoców w codziennej diecie dziecka. Zaletą tego produktu jest fakt, że można je przechowywać wiele godzin w szkolnym plecaku i w przeciwieństwie do obranych owoców, nie ściemnieją, nie zepsują się, a dzięki specjalnemu opakowaniu, nie zostaną zgniecione.


Chcesz zwiększać świadomość konsumentów i wspólnie z nami zadbać o ich zdrowie? Zadbaj o to, aby w Twoim sklepie znalazły się zdrowe, owocowe chipsy! Wybierając je, zwróć uwagę nie tylko na skład, ale i smak produktów. Bo niesmacznych chipsów nie zje żadne dziecko!


Aby chipsy dobrze się sprzedawały, warto umieścić je w widocznym miejscu, koło batonów, drożdżówek i innych produktów, wybieranych najczęściej jako szkolne przekąski. Zwiększaj razem z nami świadomość konsumentów i daj szansę swoim klientom na kupno zdrowych, wartościowych produktów!Biuro prasowe Cykoria S.A.


POWIĄZANE

Klub Platformy Obywatelskiej zgłosił w czwartek wniosek o odrzucenie informacji ...

Sejmowa komisja finansów opowiedziała się w czwartek za zwiększeniem o 20 mln zł...

Uruchomimy program poprawy żyzności gleb; na początek przewiduję w tym programie...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę